Дъра-Бъра :-)

Информация за здравословен начин на живот.
Публикувай отговор
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Като правиш тес обаче изпитвай силно, не се щади, пали огъня силно, слагай подправки :)
Оо в това ме бива :wink:
Пробвам и ще видя какво ще се получи :)
Благодаря!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Българска фирма предлага 50 000лв годишна заплата по време на криза:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4677331

:shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
trend

Мнение от trend »

гената написа:Българска фирма предлага 50 000лв годишна заплата по време на криза:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4677331

:shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:
Не виждам на какво се усмихваш, обявата е реална, фирмата е изключително стабилно и аз лично ще кандидатствам.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

13 минути за разсейване и удивление:
http://vbox7.com/play:347f65f928

:lol: :shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Какво ли не прави човек за да изхранва семейството си:
http://vbox7.com/play:edd5c43ac5
:shock:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

А това хлапе само на 7г ще ви смая:
http://vbox7.com/play:cc5e088b6f :wink: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Поредната родна звезда с тежка диагноза:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4690591 :shock:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
trend

Мнение от trend »

Тук мисля че ако ТЕС помогне и излекува Стилиян, ще стане много използвана и популярна техника.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

trend:
Тук мисля че ако ТЕС помогне и излекува Стилиян, ще стане много използвана и популярна техника.
Тренд, приятелю, знаеш колко те обичам и точно затова не ми дава сърце да не те сдъвча...ми не си го до-мислил!ми още мислене иска!Или нещо в друга посока мислене иска..бе както и да е,ама нещо още иска, не си прав!
ТЕС не може да помогне и да излекува Стилиян!/ Освен ако не се юрнем сега да му правим колективно прокси - ама този път без мен!/
Стилиян може да си помогне и да се излекува- с ТЕС и подобни на ТЕС техники, или без тях по други начини...А ТЕС и със и без Стилиян си е използвана и популярна техника, само дето според доста хора ТЕС е просто почукване по някои точки и това е!/ааа..това ли, знам го това, аз съм го правил..ама!!!.../
Което е истина, ама не е цялата истина!
Сдъвках та!не ми даде сърце да те оставя! :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
trend

Мнение от trend »

ОК, ама пак се хващаме за отделните думи. Смисъла ясен ли е - ясен е. Оттам дали ще му правим прокси (което е възможно) или той ще почне тепърва да научава за ТЕС ( не че е невъзможно, да кажем че е малко вероятно). Имах предвид да се помисли за ефекта от едно оздравяване на Стилиян. Едно е семейство, което малко хора знаят, друго е човек, за който целия свят говори. Просто колкото и да е материалистично да помислим за рекламния ефект и как се достига до масата от хора, а не само тези с интереси към енергийни науки. Видно е че с единични изяви по дамски (най-често) предавания в сутрешните часови пояси ефекта е малък. Пак който иска да ме опонира който иска не, няма проблем за това. Имам предвид едно е сега както Иван търси 10 човека с проблеми за нова книга - добре но кой ги познава тях ?!? Няма ли на всеки да му мине мисълта че е отчасти нагласен резултата, а когато е някой известен и популярен, познават му живота и т.нат. е съвсем различно. Това имам предвид и не е толкова важно дали съм казал че ТЕС ще му помогне или той ще си помогне с тес - смисъла е ясен, дайте по същество да говорим.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Приятелю, ами развий си идеята и работи, нека това е личният ти проект! :D Предизвикателство! :idea:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Тренд, ти ме закопа по объркани изявнения с много думи дето нищо не обясняват..направо ме зари в Земята!!! :D :D :D Туш!Ипон!Тая среща е за тебе!
Ама не схванах, обясни ми пак-на някай му трябва нещо да доказва ли?!някой нещо има нужда от реклама?!кой има такава необходимост?!-ТЕС?!Иван?!ти!?Кой?!
Или може би правиш предложение...ОК!Ами - действай!Свържи се със Стилиян и го открехни за какво става дума...ние ще помагаме-кой с каквото може!Аз -най-вече!!! :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
trend

Мнение от trend »

Тренд, ти ме закопа по объркани изявнения с много думи дето нищо не обясняват
Има нещо такова, наистина ги пиша много бързо и не ги обмислям достатъчно!
Тая среща е за тебе!
Коя среща?
Ама не схванах, обясни ми пак-на някай му трябва нещо да доказва ли?!някой нещо има нужда от реклама?!кой има такава необходимост?!-ТЕС?!Иван?!ти!?Кой?!
Да, тук малко ще обясня, значи получавам често по пощата покани за семинари, курсове и т.нат. получават ги и всички регистрирани във форума над 1500 доколкото разбрах, така след като не се събират 10 човека от тези 1500 това ще рече слаб интерес, липса на вяра и т.нат.
Има книги да, има предавания да така е, но това не е масовост. А за това кой ще има полза от популяризиране ами мисля всички които сме запознати. Така, за материалната част, ако има интерес и Иван вади добри пари от курсове ще може да направи доста повече проекти и инициативи. Та, по предложението как да стане - очаквам идеи от хора които са съпричастни към идеята ми. За хората които ми пожелават да действам сам им желая и на тях много успехи в индивидуалните им действия или бездействия.
Или може би правиш предложение...ОК!Ами - действай!Свържи се със Стилиян и го открехни за какво става дума...ние ще помагаме-кой с каквото може!Аз -най-вече!!! :D :D :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Преди време попаднах на статия за Йордан Йовчев,че има травма.Един мой клиент е роднина с него веднага му изпратих инфо за ТЕС.Никаква реакция и интерес.
Нека не забравяме,че всеки сам си решава и избира начина по който да се лекува,въпрос на избор е.Ако аз имам някаква идея за лечение,не означава,че той има същата идея,разбиране и виждане.Подобни хора се доверяват на авторитетите в медицината изхождайки от позицията си на платежоспособни хора,лично аз така мисля и разсъждавам.Ако човек не потърси помощта ти,няма как да му се натресеш и да му кажеш,виж има една техника с която можеш да се излекуваш.Може ли човек да гарантира,че ТЕС в случая за левкемията ще му помогне? :roll:
Нека се замисляме повече за себе си гледаме към нас,защото всеки човек познава най-малко самият себе си.
Губите си времето в излишни коментари и спорове!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

trend написа:Тук мисля че ако ТЕС помогне и излекува Стилиян, ще стане много използвана и популярна техника.
ТЕС не може да излекува Стилиян, нито който и да е друг.
Стилян евентуално би могъл да се излекува, изполвайки ТЕС.

Не пренасяй фокуса от човека към средството / инструмента / техниката.

Иначе ТЕС си е много използвана и популярна техника и може да мине и без Стилиян.
Последно промяна от ivangp на 01 Апр 2012 01:32, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор