Какво се прави при поява на нов проблем по време на ТЕСането

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
m.nikolaev
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Фев 2012 22:23

Какво се прави при поява на нов проблем по време на ТЕСането

Мнение от m.nikolaev »

Днес Тесах дълго страха от неодобрението на хората и го свалих на 0.След това тесах страха от шумове и него свалих на 0.И накрая започнах с лош спомен за обида ,но по средата на серията изпитах недоволство от живота и страшен гняв. Спрях с лошия спомен и започнах да тесам появилият се гняв. Има ли специален подход за изчистване на гнева и недоволството?Подходящо ли е предизвикателството за хроничен проблем, защото недоволството ми е нещо като хроничен проблем?
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Днес Тесах дълго страха от неодобрението на хората и го свалих на 0.След това тесах страха от шумове и него свалих на 0.И накрая започнах с лош спомен за обида ,но по средата на серията изпитах недоволство от живота и страшен гняв. Спрях с лошия спомен и започнах да тесам появилият се гняв.
А стига бе!и това всичкото за един ден го изтеса до нула!Супер си!Ашкоолсум!Браво!
На мен ми трябваха 5-6 месеца докато стигна до гнева и до хроничното недоволстово от мене си...чудя се да ти завиждам ли да ти се възхищавам ли или и двете :D :D :D
Има ли специален подход за изчистване на гнева и недоволството?Подходящо ли е предизвикателството за хроничен проблем, защото недоволството ми е нещо като хроничен проблем
Има.Най-специалният подход за изчистване от гнева и недоволството е този който ти си намериш/изТЕСаш/ и обявиш за специален.Според мен пробвай предизвикателството за недоволството като хроничен проблем, като те гледам как и с какви темпове вървиш-точно за месец си го изТЕСал.Ама не се стискай, скънза такава, пиши докато ТЕСаш, та да се възползваме и ние :D
Благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Предизивикателството е подходящо за изчистване на всякакви хронични проблеми, но още по-добре е да се чисти всеки проблем в момента на проявяването му, както си започнал да правиш, а не просто регулярно на всеки час, както е в Предизвикателството.

Когато се появи нов проблем по време на ТЕС продължаваш с него. Както си и направил. Но като го изчистиш него (сведеш го до "0") се връщаш на стария (в случая спомена) и ако все още е наличен, го изчистваш и него.

Т.е., образно казано, дори да се отклониш от пътя, по който вървиш в момента и да кривнеш по други пътеки, винаги се връщаш на пътя след като си обходил другите пътеки и си го извървяваш докрай.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Danaya
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Ное 2012 09:29

Мнение от Danaya »

Здравейте! Вчера реших да приложа Предизвикателството за справяне със ситуация и програмиране за успех. Искам да кажа, че такава ситуация е хронична при мен, по тази причина намерих метода за подходящ. Речено-сторено. Забелязах обаче, че в резултат на прилагането му ми се усили апетитът и желанието за пушене, така да се каже пощръклях и почнах да пуша цигарите една след друга :( . Аз определено нямам нужда от качване на килограми и искам това да спре. Настроението ми спадна, започнах да се чувствам объркана и зациклих. Знае ли някой дали това са страни на проблемната ситуация и дали трябва да продължа с този метод като ТЕС-ам тези странични ефекти или може би е по-добре да прекратя използването на метода за този проблем и да пробвам друг подход? Прилагам ТЕС от около седмица и напредвам с бързи темпове, в резултат на което се чувствах великолепно, настроението ми значително се подобри, станах по-уравновесена и по-малко раздразнителна, а апетитът и желанието да пуша бяха спаднали доста преди Предизвикателството.

Ще бъда доволна на всякакви полезни съвети и коментари.
Danaya
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Ное 2012 09:29

Мнение от Danaya »

Здравейте! Вчера реших да приложа Предизвикателството за справяне със ситуация и програмиране за успех. Искам да кажа, че такава ситуация е хронична при мен, по тази причина намерих метода за подходящ. Речено-сторено. Забелязах обаче, че в резултат на прилагането му ми се усили апетитът и желанието за пушене, така да се каже пощръклях и почнах да пуша цигарите една след друга :( . Аз определено нямам нужда от качване на килограми и искам това да спре. Настроението ми спадна, започнах да се чувствам объркана и зациклих. Знае ли някой дали това са страни на проблемната ситуация и дали трябва да продължа с този метод като ТЕС-ам тези странични ефекти или може би е по-добре да прекратя използването на метода за този проблем и да пробвам друг подход? Прилагам ТЕС от около седмица и напредвам с бързи темпове, в резултат на което се чувствах великолепно, настроението ми значително се подобри, станах по-уравновесена и по-малко раздразнителна, а апетитът и желанието да пуша бяха спаднали доста преди Предизвикателството.

Ще бъда доволна на всякакви полезни съвети и коментари.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Продължавай с Предизвикателството и успоредно ТЕСай всякакви странични нежелани ефекти. Това, че ти се появяват нежелани ефекти е добре, показва, че си на прав път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор