Дневникът ми (desko)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Употреби търсачката. Писано е по темата. :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Тони, вярно и аз съм чувала за кожни проблеми от котки. Вкъщи нямаме котка, че съм алергична, но ще го питам да не би на работа да е пипал. Благодаря ти
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Появата на петното при диетата, може да е от недоизчистен проблем и всъщност да се явява като фаза на чистене!?
"Да влачи под ръка", "Да хване под ръка", "да крепя някого"-тези изрази чувала ли си ги? Може да е свързано с нещо, като негово усещане.
Израза "да ти окапят ръцете, дано!"- може да е чул по негов адрес от някого...някой недоволен???
Не знам защо ми идва точно това, но провери!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

"Да крепя някого" съм го чувала под формата "тежи ми отговорността-да води и взема малкия от градина, да ходи да плаща сметки"
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Значи опитайте работа по това!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте. Отдавна не съм писала във форума, но ето, че имам нужда пак от вашата помощ.
Моето желание се сбъдна и съм бременна, вече в третия месец. Обаче очакванията ми за спокойна и прекрасна бременност не се сбъднаха. Имам доста често кървене и това доведе до разбиване на психиката ми. Изпаднах в такава паника. От вчера се ТЕС-ам доста и успях да си вдъхна кураж. Много ме е страх да не прокървя отново и треперя като ходя до тоалетната. Явно ми е много силен страха, защото от 10 оценка успях едва до 9 да я сваля.
Продължавам с ТЕС-ането, помагайте моля ви с каквото се сетите да се успокоя и да не кървя вече.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

При мен много силно работи визуализацията. Представяй си картини, които ще те успокоят. Това преди заспиване. Изглежда има някакъв специален момент в състоянието полусън. Направи си слайд с картини, които ти харесват, сложи ръце на слънчевия сплит и ги гледай.
Ще тесна заради теб естествено. Стискам палци.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

И при мен ми се появи кървене , когато бях бременна със сина ми , беше в началото на бременността обаче , доста често се случва в първите месеци . Какво казва лекарят ти ?
Обикновено това се получава заради недостатъчното отделяне на хормони , но при теб скоро ще се образува плацента и предполагам кървенето ще спре , понеже и тя ще произвежда хормони .
Ако всичко е наред с плода и той си има сърдечна дейност , няма страшно , ако е възможно ограничи временно физическата си активност .
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Благодаря много за съветите. Всичко ще пробвам, само и само всичко да е наред. Аз от утре влизам в 12-та седмица и докторът също ми каза, че би трябвало вече кървенията да спрат. Дано, дано, силно се надявам. Бебока е добре, чуваме сърчицето, мърда ръчички. Видими причини за кървенията няма. Пия дуфастон и но-шпа и лежа по цял ден, което още повече ме съсипва. Ами това е на кратко.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честито desko, прекрасна новина!:D
ТЕСни си факта, че имаш "очаквания" и това, че "има разминаване с очакванията", "отново нужда от помощ".
Успех!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Проблемът ти не е че имаш кървене, а че слагаш равенство между кървенето и опасност от загуба на плода. ТЕСай това заключение, убеждение и осъзнай, че има много причини за и възможни последствия от кървенето и че то всъщност може да очистителен процес в организма ти за да се подготви средата там за по-добър растеж на бебето. Като премахнеш равенството, всичко ще се оправи. И се СКЪСВАЙ от ТЕС. Само гледай да НЕ потупваш допълнителните точки по краката си.
Работи само с точки по главата, торса и ръцете!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Да, благодаря ти Иване. Снощи докато се ТЕС-ах и ми мина мисълта, че може би трябва да ТЕС-ам, че ме е страх от загуба на бебето. Но после дадох преимущество на кървенето. Явно ще трябва да си ТЕС-ам страха от загуба.
Иска ми се да ви разкажа случките около забременяването ми. Мисля, че ще ви е интересно, а може и да се опитате да го разтълкувате. Защото аз съм в неведение.
Бях си насочила цялата мисъл в това да забременея. Дори и тук бях писала както знаете. Но ТЕС-ах тази мания и просто се бях успокоила по някакъв начин и тази мисъл беше много чиста. Правих си визуализации и всичко беше толкова живо и не знам, на някакво друго ниво беше. Една нощ сънувах, че отварям едно писмо и там пишеше, че сега е момента да имам бебенце. Събудих се с този сън и се чудих сега какво да правя. Усетих през деня, че съм в овулация и веднага звъннах на мъжа ми, че довечера ще трябва да правим опити за бебе. Обаче нищо не стана. Мъжът не се съгласи, защото такива уговорки го притеснявали и нищо нямало да стане. Но два дена преди този сън си правихме секс и това беше за целия месец. В началото много се ядосах от отказа му. На следващия ден бях много сърдита и ядосана. Опитвах се по всякакъв начин да му покажа, че ме е наранил. ТЕС-ах се за този мой яд, тогава ми дойде мисълта, че това може да е за добро, че така явно трябва да стане. Успокоих се. Дойде времето, в което трябваше да ми дойде цикъла. Боже, при всякаква болка за цикъл се молех да не ми дойде и наистина успях да изчакам два дена закъснение и с голяма радост установих положителния тест.
Тогава дойде повратния момент според мен за тези мои страхове. Показах на мъжът ми теста, бях толкова радостна. Мъжът ми обаче го погледна и каза - ами ако не е вярно и не си бременна. Нещо се обърна в мен, почувствах в стомаха някакво свиване. Не знам, нямам спомен какво си помислих тогава. Но от тогава постоянно ме е страх, че може да загубя бебето и че няма да съм бременна. От едно никакво изказване. След няколко дена сънувах, че съм на някаква поляна, има един бял дворец и аз благодарях, че съм бременна. Някой ме помилва по главата и ми каза, че всичко ще бъде наред. Но нали съм все наопаки, не можах да се успокоя. Онзи ден по същия начин, след поредното ТЕС-ане, просто си затворих очите и се опитах да не мисля за нищо. Тогава отново някакъв човек дойде при мен, облечен с бял и бял шал, прегърна ме и пак ми каза, че всичко ще е наред. Но защо аз не мога да се успокоя? Толкова знаци, а аз треперя като лист.
Ами това е. Ще продължавам да ТЕС-ам и ще пиша допълнително.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

desko написа: Тогава дойде повратния момент според мен за тези мои страхове. Показах на мъжът ми теста, бях толкова радостна. Мъжът ми обаче го погледна и каза - ами ако не е вярно и не си бременна. Нещо се обърна в мен, почувствах в стомаха някакво свиване. Не знам, нямам спомен какво си помислих тогава. Но от тогава постоянно ме е страх, че може да загубя бебето и че няма да съм бременна. От едно никакво изказване.
Ами ето ти я случката която е корен на проблема и която като бъде изчистена с ТЕС ще премахне проблема.

Първо я изчисти с ТКФ и след това прави 10тина минути ТЕС докато си спомняш живо следната случка.
...че съм на някаква поляна, има един бял дворец и аз благодарях, че съм бременна. ....човек дойде при мен, облечен с бял костюм и бял шал, прегърна ме и пак ми каза, че всичко ще е наред.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Иване, може ли с ТКФ за една и съща случка да тес-ам няколко негативни емоции? Не знам какво изпитвах тогава, пък и сега ми е объркано. Мисля си, мисля си и се сещам за няколко негативни емоции - стреснах се, че както имам две чертички на теста, така и във всеки следващ момент може вече да ги няма, т.е. да не се радвам прекалено много; другото е, че се разочаровах от мъжът ми, че може въобще да се съмнява и третото е, разочарование от това, че си мисли, че мога да го лъжа. Това като че ли чувствам. Но май първото е най-силно, другите са някакви следствия. Обаче първата негативна емоция нещо не знам как да я озаглавя :roll: страх от радост, а заглавието на филма ще ми е положителния тест за бременност, май така ще е.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко може, стига да дава резултати.
А идвало ли ти е наум, че мъжът ти може да е искал да те предпази от разочарование или себе си да предпази от разочарование, а не да си е мислел, че го лъжеш или да не ти е повярвал.
Всяко събитие може да се тълкува по различни начини и да има различни значения.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор