Дневника на Limitless (Високо напрежение)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здравейте отново на всички! Работя неуморно, не спя но ТЕСам, спя по 1 час на вечер и се събуждам наспан :D . Чувствам се супер щастлив, още не съм разгърнал пълния си потенциал, не съм изчистил всичко, имам работа, но напредвам с всеки изминал ден! Много се радвам, че ви открих, не знам как щях да се чувствам ако не сте Вие и ТЕС!


Поздрави на Иван и Алиса. Господ да е с Вас!
http://www.youtube.com/watch?v=YpExaVZ9Qn8
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Днес имах изпращане, тъй като уча последна година. Всичко мина перфектно. По - добре няма как да е! Преди ако беше сигурно корема ми яко щеше да е свит да се притеснявам, но работата с ТЕС ми се отблагодарява! Различен съм!
По - здрави
ПС. Бях най - готин от всички, точно като Ал Пачино! ;)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здравейте отново! Въпроса ми е главно към Иван, защото бях в една тема за така наречените положителни емоции (маяци). Въпроса ми е следния: Какъв е смисъла да изпитваме положителни емоции, които водят до проблеми? Всички ли положителни емоции водят до проблеми?
Как се чистят маяци?
Въпреки, че изпитвам радост като се сетя как спечелих 4-ка от тотото....... (просто давам пример) ?
В онази тема просто пише за някакъв курс, който трябва да се записват хора и просто не искам да ти я оспамвам, ако кажеш ще пиша мнението там. Също така пише, че и има по - добри техники за чистене от ТЕС? Кои са тези техники? Препоръчай ми книги? Защо пък ТЕС да не е по - добра от тях? Аз имах безрезервна вяра в ТЕС, но ти май ми я разклати след тези постове, които прочетох.
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Дълга тема, но накратко:

1. Позитивните емоции биха могли да се превърнат в проблем само ако се пристрастим към нещо, което ни ги доставя.

Пример:
Да вземем ТОТОто. Ако спечеля от тотото и изпитам силна еуфория, аз мога да направя подсъзнателна връзка между тази еуфория и печалбата от тотото, да реша, че само и единствено печалбата от тотото може да ми достави това състояние и да се пристрастя към играта на тото или хазарта като цяло, тогава ще имам проблем защото по-често ще губя отколкото ще печеля, но няма да мога да спра да играя.

Същото се отнася за шоколада, сладкишите, кафето, цигарите, наркотиците, алкохола, секса и т.н. каквото се сетиш към което хората се пристрастяват.

Пристрастяването към каквото и да е ни превръща в роби и отнема от личната ни сила.

Но проблемът не е в позитивните емоции, а в пристрастяването към дадено нещо.
Маякът е събитието в което става пристрастяването.
Чисти се пристрастяването, а не емоцията.

2. Има техники, които в определени отношения действат по-бързо от ТЕС и по-ефективно. Но всичко, което се постига с тях може да бъде постигнато и с ТЕС. Просто изисква повече време и постоянство.
Аз познавам над 40 различни техники и уча постоянно нови. Използвам различни техники в различни случаи и с различни хора.

Досега не съм открил техника, която да може да се мери с ТЕС по отношение на диапазон на приложение, простота и леснота за приложение от обикновения човек.

3. Аз не мога да разклатя вярата ти в нищо. Но ти можеш да си я разклатиш сам, четейки моите изказвания и интерпретирайки ги, т.е. пречупвайки ги през собствената си призма от информация и убеждения.
Това се отнася не само за мен, а и за всеки друг и всяко друго нещо на които ТИ придаваш определена важност и в което ТИ решаваш да повярваш.
Във всеки момент си свободен да промениш мнението си.
Това, което прави трудна промяната са прикачените към навика емоции, били те позитивни или негативни.
Махни емоциите и важността която придаваш на дадено нещо / човек ще падне, а от там и начинът ти на мислене ще се промени без каквото и да е усилие от твоя страна.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Здравейте на всички, днес пиша за да ви се похваля, че вече съм лидер в нашата компания и във всяка компания, която почна да се движа. Получавам заслуженото уважение от всички, което винаги ми липсваше. Мисля, че съм доста празен и трябва да започна да инсталирам нови положителни утвърждения, които да ми помагат в живота. Имах 2 матури, само за първата правех ТЕС, защото имах съвсем леко свиване в корема, какво да ви кажа, на втората даже нямаше нужда.. Вече като отивам някъде не се притеснявам, не ми се свива корема, имам спокоен сън, само имам проблеми още пристрастен съм към секс и маструбация и от време на време ме удря хроничната умора, но по тях ми трудничко да работя..
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами то след толкова много секс и мастурбация, как да не те удари хронична умора.
Нямаш сила да си вдигнеш ръката - дето се вика.

Това - в кръга на шегата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Ами то след толкова много секс и мастурбация, как да не те удари хронична умора.
Нямаш сила да си вдигнеш ръката - дето се вика.

Това - в кръга на шегата.
Остави Иване, направо мускула на дясната ръка ми е станал по - голям от на лявата от толкова маструбация.. :D :D :D

Сега сериозно, пробвах 1 ден без ОК, пробвах 2-ри ден, цял ден мислех за това и не можах да направя нищо друго, искам да вложа тази енергия в нещо творческо за да започна да правя пари, но не мога да си съставя правилно декларацията за преобразуване на сексуалната енергия в творческа, помощ Иване, Алиса, някой? :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Еднорог
Участник
Мнения: 55
Регистриран на: 21 Ное 2012 11:14

Мнение от Еднорог »

"СЕДЕМГОДИШНИТЕ ЦИКЛИ НА ЖИВОТА

Добре е да се разбере, че животът има свой вътрешен шаблон. Както казват физиолозите, на всеки седем години тялото и умът преминават през криза и промяна.

През първите седем години детето е центрирано в себе си, като че ли то е центърът на целия свят. Цялото семейство се върти около него. Каквито и да са му нуждите, те трябва да се изпълняват незабавно, иначе детето ще избухне в раздразнение, в гняв, в ярост. То живее като император, като истински император - майката, бащата, всички са му слуги. Ако питате психолозите, те ще кажат, че в продължение на седем години детето се самозадоволява, то е в мастурбативен стадий. То няма нужда от нищо, от никого. То се чувства завършено.

След седем години - рязка промяна. Детето не е вече себе-центрирано, то става ексцентрично, в буквалния смисъл. Ексцентрично - думата означава „излизане от центъра". То се движи към другите. Другият човек става важен за него - приятелите, тайфата... Сега то вече не се интересува от себе си - интересува се от другия човек, от по-големия свят. То навлиза в приключението да разбере кой е този „друг". Изследването започва То започва да се интересува от другия човек - но другият все още е от същия пол. Момчето не се интересува от момичета. Ако другите момчета се интересуват от момичета, то ще ги смята за мамини синчета. Момичетата не се интересуват от момчета. Ако някое момиче се интересува от момчета и си играе с тях, ще я смятат за мъжкарана, за ненормална, за особена - нещо й има. Този втори стадий психоаналитиците и психолозите биха нарекли хомосексуален.

След четиринадесетата година се отваря една трета врата. Момчетата вече не се интересуват от момчета, момичетата не се интересуват от момичета. Те са любезни, но неза-интересувани. Ето защо всяко приятелство, което се случва между седмата и четиринадесетата година, е най-дълбокото, защото умът е хомосексуален, и такова приятелство никога вече няма да се случи в живота. Такива приятели остават приятели завинаги, толкова дълбока е била връзката. Ако вие се сприятелявате с хората, това си остава запознанство, а не този дълбок феномен, който се е случил между седмата и четиринадесетата година.
Но след четиринадесетата година момчето вече не се интересува от момчета. Ако всичко върви нормално, ако то не заседне някъде, ще започне да се интересува от момичета. Сега юношата става хетеросексуален - не само се интересува от другите, но наистина от другия - защото когато едно момче се интересува от момчета, момчето може да е „другият", но все още си е момче като него самото, а не точно другият човек. Когато юношата се заинтересува от момичетата, сега той наистина се интересува от противоположното, от истински другия човек. Когато момиче се заинтересува от някое момче, навлиза светът.
Четиринадесетата година е година на велика революция. Полът съзрява, човек започва да мисли в термините на пола; сексуалните фантазии заемат първо място в сънищата. Юношата става голям Дон Жуан, започва да ухажва. Появява се поезия, романтика. Той навлиза в света.

До двадесет и първата година - ако всичко върви нормално и ако детето не бъде насилвано от обществото да прави неестествени неща - до двадесет и първата година младият човек започва да се интересува повече от амбиции, отколкото от любов. Той иска да има Ролс Ройс, да има голям дворец. Иска да успее, да стане един Рокфелер, да стане министър-председател. Амбициите излизат на първо място - желанията за добро бъдеще, за успех в живота, цялата му грижа е как да успее, как да се състезава, как да напредва в борбата.
Сега той навлиза не само в света на природата, но и в света на хората, навлиза на пазара. Навлиза в света на лудостта. Сега пазарът става най-важното нещо. Цялото му същество се устремява към пазара - пари, власт, престиж.

От двадесет и една до двадесет и осем годишна възраст човек живее в приключения, а към двадесет и осем годишната си възраст започва да осъзнава, че не всички желания могат да бъдат изпълнени. Те започват повече да се интересуват от сигурност и удобства, и по-малко от приключения и амбиции. Те започват да се установяват. Двадесет и осмата година е краят на хипарството.

На двадесет и осем годишна възраст хипитата стават конформисти, революционерите престават да бъдат революционери - те започват да се установяват, да търсят удобен живот, малка сметка в банката. Те не искат да са Рокфелери - край с това, този стремеж вече го няма. Те искат малка къща, но да е установено, удобно място за живеене; искат сигурност. Започват да се установяват. Сега скитникът вече не е скитник. Той си купува къща, започва да живее в нея, цивилизова се. Думата цивилизация идва от латинската дума цивис, гражданин. Сега той вече става част от селището, от града, от установения живот. Той вече не е скитник, чергарин. Вече не ходи в Катманду и Гоа. Вече не ходи никъде - край, достатъчно е пътувал, достатъчно е научил, сега иска да се установи и да си почине малко.
Към тридесет и петата година жизнената енергия достига своята точка омега. Кръгът е наполовина завършен и енергиите започват да западат. Сега човекът не само се интересува от сигурност и удобства, но става и консерватор, става ортодоксален. Той не само престава да се интересува от революция, но става и антиреволюционер. Той сега е против всякаква промяна, става конформист. Той е против всички революции; той желае да се запази статуквото, защото вече се е установил и ако нещо се промени, всичко ще се разбута. Той сега говори против хипитата, против бунтарите; той наистина вече е станал част от установения ред.
И това е естествено - освен ако няма нещо сбъркано, човек няма вечно да си остане хипи. Това е една фаза, добре е да се мине през нея, но не е хубаво да се остава там. То означава да заседнеш на определен стадий. Било е добре да си хомосексуален между седем и четиринадесет годишна възраст, но ако човек остане хомосексуален през целия си живот, това означава, че не е израснал, че не е възрастен. Той трябва да има връзка с жена, това е част от живота. Другият пол трябва да стане важен, защото само тогава ще можеш да познаеш хармонията на противоположностите, конфликта, нещастието и екстаза - както мъката, така и екстаза. Това е обучение, необходимо обучение.

Към тридесет и пет годишна възраст човек трябва да стане част от конвенционалния свят. Той започва да вярва в традицията, в миналото, във Ведите, в Корана, в Библията. Той е напълно против всякаква промяна, защото всяка промяна означава животът ти да се разстрои, а сега имаш много какво да губиш. Не можеш да си за революцията - ти искаш да защитиш... Човек започва да поддържа закона, съдилищата и правителството. Той вече не е анархист, а е изцяло за правителството, за нормите, за правилата, за дисциплината.
Към четиридесет и втората година на повърхността излизат всякакви физически и душевни болести, защото сега животът запада. Енергията се движи към смъртта. Докато 6 началото енергиите ти са се засилвали и си ставал все пожизнен и по-жизнен, енергичен, ставал си все по-силен и по-силен, сега става точно обратното - ставаш все по-слаб с всеки изминал ден. Животът се превръща в смърт."

"Между четиринадесет и двадесет и една година момчето е в най-високия връх на своята сексуалност. Всъщност юношата достига върха на сексуалността около седемнадесет или осемнадесет годишна възраст. Никога вече той няма да е толкова потентен и ако тези моменти се пропуснат, той никога няма да постигне прекрасния оргазъм, който е могъл да постигне на около седемнадесет или осемнадесет годишна възраст.
Най-великата възможност за постигане на секса, за научаване на секса, за навлизане в секса, ще бъде пропусната. Докато станеш на двадесет и една, двадесет и две години, ти си вече стар що се отнася до секса. Около седемнадесетгодишната си възраст си бил на върха - толкова потентен, толкова силен, че оргазмът, сексуалният оргазъм би се разлял до всяка твоя клетка. Цялото ти тяло би се изкъпало в банята на вечното блаженство.
Младият мъж е прекрасен, сексуален. В него се вижда жизненост, живот. Ако един старец е сексуален, това е свидетелство за неизживян, празен, незрял живот. Той е пропуснал възможността и сега не може да направи нищо, но продължава да мисли, да пълни ума си със секс, да фантазира.
Изживей секса, когато моментът назрее, и забрави за него, когато моментът си е отишъл. Но можеш да направиш това едва когато си го изживял." и т.н. /ето от къде е: http://www.spiralata.net/s.php?SearchTy ... 1%F2%F2%E0 /

Т.е. според Тантра при теб всичко е наред :D и сексът и мастурбацията по естествен път ще се преобразуват в каквото следва, ако си ги правиш свободно и естествено. Може би трябва да работиш за това, че мислиш, че е желанията и нуждите ти са неестествени.
"Любовта е най-голямата алхимична сила в света." ОШО
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Абе мастурбирай си, като ти се мастурбира. Като станеш на моите години ще искаш да превърнеш творческата енергия в сексуална, ама пак няма да можеш. :D

ТЕСай не за да превърнеш едно в друга, а да приемеш това, което имаш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Абе не знам, тантри-мантри :D, но една рейки мастерка при, която съм карал двете нива каза, че прави много секс с мъжа си, пък тя е на 60-65 години сигурно :D Така, че Иване, време е да се стегнеш и да изразиш сексуалността си :D
Аз не мога да я спра мойта да ме побърква :D
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

Иване искам да ти задам едно въпросче. В клипа за ТЕС, които е в началната страница на сайта една жена казва, че използва техниката за да се почувства "разгорещена и готова" от нула желание за секс.
Как се постига това?
Някаква примерна декларация, че въобще не ми идва на ум?
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Limitless, върху пениса ти, сигурно има няколко аку- точки, така че, като започваш работа над себе си, тури една декларация от рода на " въпреки, че се опасявам, че много кеф не ена кеф, аз...". Или "въпреки, че ме е страх, че губя ценна енергия и време за глупости, аз..." и действай с каквото си се заел!
8)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Limitless написа:Иване искам да ти задам едно въпросче. В клипа за ТЕС, които е в началната страница на сайта една жена казва, че използва техниката за да се почувства "разгорещена и готова" от нула желание за секс.
Как се постига това?
Някаква примерна декларация, че въобще не ми идва на ум?
Въпреки, че въобще не ми се прави секс......
Въпреки че нямам никакво желание за секс........
Въпреки, че ме мързи да се напъвам да правя секс............
и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

От няколко години имам нещо от рода на 'задържане на урина', уви ходих на доктор тогава, но той каза, че съм добре, но аз пак след като се изпикая и мога още да пикая, дори след като не ми се пикае... Не знам, лекарите викат нищо, пък то... Това доста ми пречи... Мисля, да започна предизвикателството.....
Въпреки, че задържам урина, аз дълбоко и напълно приемам себе си и избирам да се освободя от проблема СЕГА!
после НФ: Задържам урина..........
някакви идеи ???
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А къде тук са емоциите?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор