Рак и много повече.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

pep4e, съмнявам се някой да поеме такава отговорност, да даде еднозначен съвет, за чужд живот. Това може и би следвало да решава само познатият ти!
От там на татък, според времето с което разполага, нека си прецени дали да опитва с ТЕС или подобна техника. На негово място, с необходимото време, аз сигурно бих опитала да ТЕСам необходимите ми условия, за вземане на най- подходящото за мен решение. Бих чела Германска Нова Медицина, след това бих продължила според новите си разбирания.
Принципно би могло всичко, колкото повече чисти себе си от негативни емоции свързани по някакъв начен с "левкимия", би следвало, да е по- близо до по- доброто си здраве на тяло и дух.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Благодаря Alisa!Разбира се,че избора си е негов,и той го направи,като "избра" трансплантацията,защото лекарите му казват че това са му шансовете,и сега му разбутват цялата биохимия.Объркването поне в моята глава идва от факта,че лекарите сега му подтискат имунната система и става податлив на всеки прехвръкнал вирус,а новите техники,правят точно обратното.Вероятно и не е съвсем така :) ,не всичко знаем все още :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Може да се ТЕСа да "превъзпита" имунната си система да приеме донорските клетки без да ги отхвърля :idea:
Може да се ТЕСа да превъзпита себе си и вярата си в знанията на лекарите, собствените си страхове и убеждения, нежеланието да поеме отговорност за здравето си, нежеланието и страха да повярва в алтернативни методи за лечение, в ГНМ и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Благодаря ти ,Иван!Може ли да ми помогнеш в оформянето на декларацията ,за превъзпитаването на имунната система,за да възприеме донорските клетки?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че съм чел и слушал по медиите, че имунната ми система ще отхвърли чуждите донорски клетки, а и всички лекари с които съм говорил ме убеждат в това, както съм повярвал в тези чужди убеждения, приел съм ги и съм ги направил свои така и сега аз мога да приема чуждите донорски клетки и да ги направя свои.
Лекарите не знаят всичко, всеки ден стават чудеса, които съвремената медицина не може да обясни. Вярвам в силата на духа и ума си и моля тялото си да включи необятните си възможности за изцеление и да започне да произвежда нова, чиста и здрава кръв независимо от произхода на клеките в костния ми мозък.
Всеки ден по всеки начин аз ставам все по-здрав. Всичко, което ми се случва е стъпка по пътя на развитието и изцелението на ума, тялото и духа ми.

Визуализация - чуждите клетки са малки човечета, червени на цвят, които влизат в костния му мозък и там се срещат с неговите клетки, които са сини на цвят, здрависват се усмихнати и в момента на контакта / здрависването стават лилави и все още усмихнати отиват пеейки и подскачайки жизнерадостно да си вършат работата.

Всичко това: ТЕС + визуализация да се прави поне 10 пъти на ден.

Това са само примерна декалрация и визуализация, те могат да се променят според интуицията и усещанията на човека.

Плюс това горещо препоръчвам всеки ден четене на книгата - ТИ ЛЕЧИТЕЛЯТ от Хосе Силва.
Последно промяна от ivangp на 08 Май 2013 13:13, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Благодаря много!Прекрасен и невероятен си,както винаги!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няколко примера за лечение на рак с храна, прочистване и т.н.
http://lechitel.net/ubiecat-na-raka-lec ... i-prilaga/
Вижте и връзките към подобни статии в края на страницата!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

разстени, което унищожава рака

Мнение от nikimm »

"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Рак и много повече.

Мнение от Alisa »

Един хубав материал!
http://www.svoizbor.com/2014/02/how-my- ... om-cancer/
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Рак и много повече.

Мнение от ivangp »

Лечение на рак с витамин В-17. Виж тук: http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=1331
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор