Пикочен мехур и бъбрек в плачевно състояние

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
MilMar
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Сеп 2013 19:33

Пикочен мехур и бъбрек в плачевно състояние

Мнение от MilMar »

По съвет на Иван отварям тази тема за да мога евентуално да съм полезен и на други хора с информация за моя път към справяне с много тежък проблем.

Диагноза, потвърдена от 3 мед.центъра
Формацията обхващаща 2/3 от пикочния мехур, дясната страна и отдолу.
Десният бъбрек е с много слеб дренаж /хидронефроза 2ра степен/
Препоръчано от 4-ма лекари- радикална хирургическа операция.
Т.е. премахване на пикочен мехур, простата и т.н., вкарване на пикочни канали в дебело черво и отделяне на урина през ануса.

След посещение на ТЕСТ семинара и консултация с Иван реших - ще търся радикална промяна за мен в 3 направления:
1.Работа със съзнанието, 2.Храна, 3.Начин на живот

Започвам с ТЕСТ и строга хранителна диета от 28.09.13 г. /събота/.
1. Ще приемам само диня и ще практикувам ТЕСТ - 2 дни.
2. След 2-рия ден - първа оценка и план за следв. 5 дни.
3. Втора оценка и решение ...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Радвам се, че си последвал съвета и молбата ми.
Опиши си моля те и симптомите преди началото на този едномесечен режим.
И пиши подробно какво си правил всеки ден с ТЕСТ и храненето и с какви резултати.
Какви емоции са ти излезли.
Какви прозрения си получил.
Какви физически усещания си имал.
и т.н.

Едно пояснение.
МилМар бе насрочен за операция в понеделник - 23ти Септември.
Операцията бе отложена с един месец, в който той си дава шанс да работи по въпроса по описания по-горе начин и след месец ще има нови изследвания за да види има ли прогрес.

Проведохме консултация миналият петък 20ти . Правихме ТЕСТ за усещане за натиск под бъбрека, който затрудняваше отделянето на урина.
В края на сесията натискът изчезна. Той почувства лекота и бе доста обнадежден. Поработихме и за образуванието в пикочния му мехур, но не довършихме ТЕСТ сесията докрай.
Не сме работили върху случки, а само с влизане в органа.
Работата със случки предстои.
Инструктирах го да продължи самостоятелно в събота и да ми се обади вечерта за да ми каже докъде е стигнал. Накрая много му се карах, че вярва на лекарите и че се обрича на инвалидност до живот с тази операция. Исках да го стресна и да му покажа истинския образ на бъдещето след операцията.
Настоявах да отложи операцията с месец и да работи върху себе си през това време с ТЕСТ, диета и промяна на начина на цивот, която се изразява в колкото се може физическа, емоционална и психическа почивка.

Въпреки резултатите, които видя по време на сесията, той си настояваше, че операцията е единствения възможен изход.
Пиша го за да илюстрирам колко силно ни е набито в съзнанието, че лекарите знаят.

В събота, той не се обади, нито в неделя. Бях го отписал като поредната жертва на съвременната медицина.

Но вчера, в петък -27ми - той ми звънна и каза че въпреки че е влязъл в болница за операция в понеделник, по стечение на обстоятелствата, разговори с други хора и личната ни консултация е решил да отложи операцията с един месец и да работи върху себе си с моя помощ.

Та да видим докъде ще я докараме.

Проблемът му започва след загуба на работа - уволнение.
Което според ГНМ е логично - конфликт = загуба на територия се отразява в проблеми с пикочен мехур.

Ще помоля засега само да следите тази тема и да не се включвате с предложения за това как да процедира, защото ако те са различни от моите ще доведат до объркване. А той е в доста нестабилно психо-емоционално състояние в момента. Хем уплашен, хем донякъде обнадежден и е добре да не се отклонява от пътя по който е тръгнал.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

Аз искам да пожелая успех и поздравления за взетото решение да си помогнеш сам :)
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

И аз искам да пожелая успех, всичко се постига. Надежда винаги има! :) :) :) :) :) :) :)
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ОК! Следя с интерес и стискам палци!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор