Самота, липса на партньор

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ОК да започнем с ТЕСа.
Всичко цитирно по долу са твои убеждения. Те трябва да бъдат променени.
milena_ilieva написа:Мисля че свестните, хубавите мъже заслужават да имат жена с нормални гърди, не с малки.

Когато един мъж изневери това означава, че не обича жената до себе си.
Когато един мъж изневери това означава че, нещо му липсва в жената до него. ( по-добре да поговори с нея)
Когато един мъж изневери това означава, че не се интересува дали ще нарани човека до себе си.
Когато един мъж изневери това означава, че има нужда да доказва себе си, че все още е харесван от другите жени.
Когато един мъж изневери това означава, че жената е загазила.
Когато един мъж изневери това означава, че е приятел.
Всяко едно от теи убеждения се базира на случки в живота ти.
Например първото- че свестният и хубав мъж трябва да има до себе си жена с големи гърди.

Колко свестни у хубави мъже познаваш, чела си за тях или си ги гледала по телевизията или в киното, които имат до себе си жени с големи гърди?
Всеки път когато си видяла такъв мъж на живо или по медиите или си чела за него и си помислила горното убеждение, това е служило като утвърждение на това убеждение.
Спомни си всички такива случки. Запиши си ги в един списък.
Започни да ги чистиш с ТЕС (Техника на кратък филм - справка форума /Търсачка) като започнеш от първата, най-ранната която се сещаш.

Също, може да си чула тази мисъл изречена от баща ти, майка ти или някоя приятелка, приятел, партньор. Ако си го чула това е също случка. ТЕСай и нея. Може твой партньор да е коментирал негативно гърдите ти или да и изразил възхищение от жена с по-големи гърди. Това също е случка. И тя трябва да се ИзТЕСа.

Като изчистиш всички случки пиши пак да видим докъде си я докарала.

Също така имай предвид, че пътят на който стъпваш, макар да желаеш да се избавиш само от един проблем, ще те изведе до пълна промяна на мирогледа ти и ще има много положителни странични ефекти. Също така този път не е кратък и лесен. Изисква дисциплина, постоянство, смелост и всеотдайност.

Работа, работа и пак работа са майкта , бащата и останалите роднини на успеха.
Залавяй се за работа!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ОК да започнем с ТЕСа.
Всичко цитирно по долу са твои убеждения. Те трябва да бъдат променени.
milena_ilieva написа:Мисля че свестните, хубавите мъже заслужават да имат жена с нормални гърди, не с малки.

Когато един мъж изневери това означава, че не обича жената до себе си.
Когато един мъж изневери това означава че, нещо му липсва в жената до него. ( по-добре да поговори с нея)
Когато един мъж изневери това означава, че не се интересува дали ще нарани човека до себе си.
Когато един мъж изневери това означава, че има нужда да доказва себе си, че все още е харесван от другите жени.
Когато един мъж изневери това означава, че жената е загазила.
Когато един мъж изневери това означава, че е приятел.
Всяко едно от тези убеждения се базира на случки в живота ти.
Например първото- че свестният и хубав мъж трябва да има до себе си жена с нормални(каквото и да означава това за теб) гърди.

Колко свестни и хубави мъже познаваш, чела си за тях или си ги гледала по телевизията или в киното, които имат до себе си жени с нормални гърди?
Всеки път когато си видяла такъв мъж на живо или по медиите или си чела за него и си помислила горното убеждение, това е служило като утвърждение на това убеждение.
Спомни си всички такива случки. Запиши си ги в един списък.
Започни да ги чистиш с ТЕС (Техника на кратък филм - справка форума /Търсачка) като започнеш от първата, най-ранната която се сещаш.

Също, може да си чула тази мисъл изречена от баща ти, майка ти или някоя приятелка, приятел, партньор. Ако си го чула това е също случка. ТЕСай и нея. Може твой партньор да е коментирал негативно гърдите ти или да и изразил възхищение от жена с по-големи гърди. Това също е случка. И тя трябва да се изТЕСа.

Като изчистиш всички случки пиши пак да видим докъде си я докарала.

Също така имай предвид, че пътят, на който стъпваш, макар да желаеш да се избавиш само от един проблем, ще те изведе до пълна промяна на мирогледа ти и ще има много положителни странични ефекти. Също така този път не е кратък и лесен. Изисква дисциплина, постоянство, смелост и всеотдайност.

Работа, работа и пак работа са майкта , бащата и останалите роднини на успеха.
Залавяй се за работа!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Лимитлес, някои хора не са готови да понесат нападки, дори и в шеговита форма. Имай го предвид.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Limitless
Активен
Мнения: 135
Регистриран на: 01 Фев 2012 17:01

Мнение от Limitless »

ivangp написа:Лимитлес, някои хора не са готови да понесат нападки, дори и в шеговита форма. Имай го предвид.
Много се извинявам :oops:
Чувствата са най - голямата сила, ако играят за теб и най - голямата слабост, ако играят против теб. Limitless

Не е важно колко силно те удрят, важно е колко удара можеш да поемеш и да продължиш НАПРЕД!
Rainy day
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Юни 2014 17:18

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от Rainy day »

Не се разбра докъде стигна Милена с намирането на партньор. Както с много други теми в този раздел, започнати и недовършени, та не разбрахме късно включилите се помага ли аджеба или не помага. :)
Та се включвам в чужда тема. Разделих се с сегашния си партньор, когато намерих ТЕС. Съвсем наскоро значи. Бях женена, загубих съревнованието с 12 години по-млада жена. Имах връзки след това, не продължиха дълго, макар че за мен си беше забавно. Мъжете, с които съм ме обвиняват, че съм рязка, изискваща, тип джаста праста. Признават ми, че изкарвам добри черти в самите тях, стремят се, печелят, грижат се за себе си повече. После си намират едно добро и тихо същество, което е тъпо, неизискващо и ги гледа в очите. Не обиждам никого, цитирам ги. Да, често критикувам, адски ме дразни празния поглед в нечии очи, навици разни и не мога да не си кажа. Ако премълча, тези неща ще ме изядат отвътре. Не съм нито най-умната, нито най-красивата и много добре го знам. В момента съм сама, но не самотна, по-добре сама, отколкото да откачам от ... каквото там откачам :D
Много съм заинтригувана от ТЕС, но все още не мога да реша имам ли проблем или нямам.

Хм, хубаво било да пишеш, виж какво излиза. Загубих майка си на възрастта, на която съм в момента. Винаги съм обвинявала баща ми за рака й. Има ли нещо тук?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от Alisa »

Rainy day, ТЕСай и ще разбереш!
:)
За да стигнеш до тук, явно подозираш, че имаш проблем :idea: Хвани тази идея и я ТЕСай и то ще си покаже...
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от ivangp »

Повечето хора започват и не довършват. Не само ТЕС а и много други неща в живота си. Остават си в сферата на пожеланията и търсят решение на проблемите си извън себе си, което в повечето случаи означава, че чакат някой друг да ги спаси. Рицарят на бял кон и т.н. Намират причини в другите за собственото си състояние.
Се ла ви - мързелът мори. :)
Rainy day написа:Разделих се с сегашния си партньор, ......Бях женена, загубих съревнованието с 12 години по-млада жена. Имах връзки след това, не продължиха дълго, макар че за мен си беше забавно. Мъжете, с които съм ме обвиняват, че съм рязка, изискваща, тип джаста праста. Признават ми, че изкарвам добри черти в самите тях, стремят се, печелят, грижат се за себе си повече. После си намират едно добро и тихо същество, което е тъпо, неизискващо и ги гледа в очите. Не обиждам никого, цитирам ги. Да, често критикувам, адски ме дразни празния поглед в нечии очи, навици разни и не мога да не си кажа. Ако премълча, тези неща ще ме изядат отвътре. Не съм нито най-умната, нито най-красивата и много добре го знам. В момента съм сама, но не самотна, по-добре сама, отколкото да откачам от ... каквото там откачам :D

Загубих майка си на възрастта, на която съм в момента. Винаги съм обвинявала баща ми за рака й.
Всичко това е за ТЕС. И то е доста.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от nikimm »

Не съм нито най-умната, нито най-красивата и много добре го знам.
Как разбра , че не си най- умната и най - красивата :))))))) Ако според мен си, ще поспорим ли :))))))))
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от fif42 »

Хайде,моля Ви да поспорите,ще бъде интересно и полезно за четене :D
Rainy day
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Юни 2014 17:18

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от Rainy day »

nikimm написа:
Не съм нито най-умната, нито най-красивата и много добре го знам.
Как разбра , че не си най- умната и най - красивата :))))))) Ако според мен си, ще поспорим ли :))))))))
Альоооо, знам ви номератаааа. Всичко, което кажа ще трябва да го обърна в ТЕС-анеееее :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от ivangp »

Ами като ги знаеш, защо не ги ползваш?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Rainy day
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Юни 2014 17:18

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от Rainy day »

Защото съм решила, че не това е проблемът. Казах го в горния пост, за да не помисли някой, че съм се взела насериозно. :)
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от nikimm »

Какво като те помисли някой че си се взела насериозно!!! Аз като се карам на децата си се вземам насериозно :))).
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
hype
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Сеп 2013 18:09

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от hype »

И аз имам този проблем ( самота / липса на партньор ), който ТЕС-ам упорито вече година.
Тес-нах много болезнена за мен раздяла , простих на всички бивши мъже, ТЕС-нах дори баща ми - това че ме е изоставил,
че не ме обича и т.н, майка ми , баба ми и т.н. Цяло лято ТЕС-ах една несподелена любов, която ми пречи - простих, чистих нужди, техника на избора, техника на конфликта. Работих и с Мая (mayadob) по проблема (много благодаря , от нея научих много за ТЕС) .
Та с две думи резултат - никакъв или почти никакъв. Не съм очаквала , че с ТЕС ще дойде Принца и след него още няколко на опашка, но поне да се чувствах по-спокойна и уверена в любовта, а не е така. В момента след толко ТЕС ме е налегнала една апатия и депресия, ТЕС-ам и нищо, не съм спирала да ТЕС за отношението си към мъжете и това което се получи е , че в момента съм като прозрачна за тях, все едно съм обгрдена от някаква защитна стена и никой не ме забелязва. Всички "връзки" се провалят още в самото начало. За всичко друго имам страхотен успех с ТЕС ( за работа, здраве, физически болки, страхове )
Има нещо и не знам от къде да го подхвана...ако някой има идея, ще се раджам да ми помогне :(
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от ivangp »

Въпреки че
hype написа:Не съм очаквала , че с ТЕС ще дойде Принца и след него още няколко на опашка, но поне да се чувствах по-спокойна и уверена в любовта, а не е така.
Въпреки че
В момента след толко ТЕС ме е налегнала една апатия и депресия,
все едно съм обгрдена от някаква защитна стена и никой не ме забелязва
Затвори очи представи си стената:
1. Колко е дебела (метри/сантиметри)
2. Какъв цвят има?
3. Колко е стара (години, месеци, дни)
4. Каква е на пипане? (гладка, твърда, мека, грапава и т.н.)
5. Каква е на вкус?
6. Как мирише?
7. какъв звук издава?
5. Ако имаше послание за теб, какво щеше да иска да ти каже?

ТЕСай с всички горни отговори!
След това отново затвори очи и си я представи!
Там ли е все още?
Има ли някаква промяна?
Премини пак през всички въпроси!
Отрази промените!
ТЕСай отново с отговорите!


Повтаряй горния процес докато стената изчезне или се промени в нещо, което ти носи само приятни емоции, надежда, оптимизъм и т.н.

Пиши пак за това как е протекъл процеса и евентуални резултати!

Горният процес се нарича МЕТАФОРИЗАЦИЯ.
Всички "връзки" се провалят още в самото начало.
Това е обобщение на отделни случки за чистене.
Не ги пренебрегвай, чисти и тях една по една, а не общо като в горния цитат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор