ТЕС и ГНМ (Германска Нова Медицина)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: ТЕС и ГНМ (Германска Нова Медицина)

Мнение от desko »

Благодаря ти Алиса. ТЕС-ам си се аз, но нещо не ми се получава, много съм объркана. За другите знам отговора, а като стане на мен нещо и се чудя какво да правя. ТЕС-ам и за объркване, ТЕС-ам и за случката с Мирко, и за това, че вкъщи постоянно викам на баткото. Но от тук малко, от там малко и май нищо не правя. Другото е, че като ми се появи проблем, не е само един, ами започват и ред други и съвсем се разконцентрирам кое първо да ТЕС-ам.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС и ГНМ (Германска Нова Медицина)

Мнение от ivangp »

Всичко това е резултат от несистематично, разпокъсано и на парче ТЕСане.
Решението е - Процедурата в мир със себе си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: ТЕС и ГНМ (Германска Нова Медицина)

Мнение от desko »

Благодаря Иване! Напьлно си прав, не ТЕС-ам постоянно и сьм много хаотична. Опитвам се от няколко алтернативни метода да си направя своя схема на лечение, но все още нямам енергията и волята да се справя. По-често сьм отчаяна отколкото да вьрша нещо. ГНМ мисля, че успя да ми отговори на вьпросите защо имам проблем с кашлицата и стомаха. Стомахьт означавало ядове в обкрьжението. Проблемите ми трьгнаха, в момента в който започнах диета след като спрях да кьрмя. Беше ме яд на тялото, че сьм дебела, а не можех да правя диети и това ме тормозеше. Лечебната фаза дойде, когато се зарадвах и отпуснах душевно с диетата. А кашлицата ми е от това, че ми омрьзна вкьщи само да се крещи, ту аз, ту мьжа ми крещим на баткото. Отделно, че майка ми и тя е вкьщи и допьлнителни скандали с нея. И всяка вечер се тормозя и тьрся начин да намеря баланса и хармонията в семейството.
Затова и се чудя как да си направя нещата и с ТЕС. Мисля и не знам как да си систематизирам проблемите и емоциите, които са ми на преден план. Ще пиша в моята си тема, да не спамя тази, и се надявам вие да ме насочвате, за да намеря точните формулировки.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ТЕС и ГНМ (Германска Нова Медицина)

Мнение от ivangp »

Аз написах какво е решението. Чети внимателно! Не е нужно си стематизираш проблемите. Нито да си създаваш собствена система от няколко други. Това са само извинения да не се хванеш здраво на работа, както съм ти написал в предния си пост.

Решението е - Процедурата - В мир със себе си.

Помощ не ти е нужна. Нужни са ти дисциплина, упоритост и постоянство.
Тях няма кой да ти ги даде.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор