Помощ при създаване на декларация

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Sisi33
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Окт 2017 10:31

Помощ при създаване на декларация

Мнение от Sisi33 »

Здравейте,
Предстой ми започване на предизвикателството и искам да създам възможно най-точната декларация, за да може да бъде ефективно, тъй като правих краткото предизвикателство за месец (поради невъзможност да направя дългото) и мисля, че не съм тесала това което е необходимо. Тесах случка от миналото ми, свързана с баща ми, който е алкохолик и ме обиждаше и тормозеше в детството, в резултат на което имам заболяване, което затруднява лекарите и те не могат да го определят (поне аз смятам, че е резултат на тежко ми детство). Заболяването ми наподобява артрит, но в същото време изследванията с ми отрицателни за артрит... и сега не знам какво да тесам... дали дискомфорта, който ми причинява заболяването (подуване, схващане, силна болка) или страха ако заболяването се задълбочи, или страха, който съм изпитала в миналото, свързан с баща ми? Прочетох книгата и сега смятам да я препрочета отново... но ще бъда благодарна ако ми помогнете да създам най-точната декларация за да имам успех. Благодаря на всички за помощта.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Помощ при създаване на декларация

Мнение от ivangp »

Цитат от тук - http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=14&t=413
Вкопчването в правилното съставяне на ЕДНА "правилна" декларацията, с която да се реши даден проблем, е най-често срещаната грешка на начинаещите.
Прочети цялата тема.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор