Предозиране на ТЕС в един ден

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Orange
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 03 Май 2010 15:41
Местоположение: София

Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от Orange »

Вчера направих около 22-24 основни пълни серии и след последната, около 17 ч., получих силно изтощение - слабост в цялото тяло и най-вече в ръцете. Бях планувала след работа да спортувам и отидох, но си тръгнах по-рано, защото тази слабост все повече се засилваше. Предполагам, че съм получила хипогликемична криза. Хапнах една шоколодова вафла, докато се прибирих, защото едва се държах на краката си. Поотмина ми. Вечерях. Към 21 ч обаче отново почувствах същите симптоми - слабост в тялото и най-вече в ръцете. Тесах слабостта, мисля, с 4 серии и тя отшумя, но не напълно (остана слабо усещане), но се чувствах толкова изтощена, че си легнах преди 22 ч.

Възможно ли е да са ми дошли много ТЕСанията?
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

..... или пък да си се изтощила от изхвърлянето на твърде много отрицателни емоции навън :roll: ?

В крайна сметка ти решаваш на кое от двете да придадеш смисъл и ще бъде това, което ти решиш. (Иване, извинявай, че си позволявам да те цитирам, само тренирам :) )
Orange
Участник
Мнения: 15
Регистриран на: 03 Май 2010 15:41
Местоположение: София

Мнение от Orange »

nia написа:..... или пък да си се изтощила от изхвърлянето на твърде много отрицателни емоции навън :roll: ?
Напълно е възможно. Аз тесах различни емоции. Една от последните беше за обида/просташко заклинание, нанесена ми на 01.01.2009 г. от бивша приятелка. До вчерашния ден аз изпадах в силен афект всеки път, когато се сетех за нападките. Днес, честа дума, като ми помисля за това, съм спокойна. Просто съм спокойна :D . СЕН 1. Наистина!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от ivangp »

Orange написа: Възможно ли е да са ми дошли много ТЕСанията?
Възможно е, но както и сама виждаш, нищо лоше не е станало. :)
А как ще интерпретираш станалото зависи само от теб, както вече писа Ния.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dessy
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Ное 2017 11:09

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от dessy »

Иване, това означава ли, че мога да работя с ТЕС по колкото искам на ден? Ако имам силно желание да се справя с някои проблеми бързо, защото са ми много болезнени, трябва ли да чакам непременно 3 дни да работя по всеки за да се разреши или мога да тесам ако трябва и 10 часа на ден за да мине? Четох, че трябва по 3 проблема на ден, всеки по 3 дни.. това темпо ми е бавно в момента. Много съм мотивирана спешно да се отърва от някои неща. Какво е мнението ти?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от ivangp »

Може колкото искаш на ден да ТЕСаш. Ако се измориш и си ТЕСала по-малко от час, продължавай да ТЕСаш. Това е ПО, което се преодолява с ТЕСане.
Ако си ТЕСала повече от час и почувстваш умора, легни и се наспи, независимо какви планове имаш.

Не знам къде си чела за 3 проблема и 3 дни. Аз такова нещо не съм писал.
Няма гаранции за това, колко бързо ще ти подейства ТЕС независимо от количеството.
Колкото повече толкова по-добре, но в глобален аспект, а не в конретно проблемен аспект.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dessy
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Ное 2017 11:09

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от dessy »

Ох, аз това и правя, много работа с ТЕС и спя по няколко пъти през деня. Отдала съм се на ТЕС тези дни. А това за трите пъти и аз вече не знам къде съм го чела.. и сама усетих, че има много интерпретации на тема ТЕС(нали всеки е свободен да говори/пише каквото си иска) и затова сега чета само тук. Опитах се да намеря някоя от книгите ти, предпочитайки втората, но засега безуспешно. Здраве, тук също има много за четене. Благодаря за отговора :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от ivangp »

Защо безуспешно си търсила книгите? Къде ги търси? Би трябвало да ги има във всички големи вериги книжарници.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dessy
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Ное 2017 11:09

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от dessy »

Е да де, точно в Хермес, Хеликон и Букпойнт търсих и няма. Ще поглеждам пак откъдето минавам, щом може да я има..
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от ivangp »

А кога ги търси?
Виж тук телефона на човека, който ги разпространява и му се обади да ти прати една или да ти каже къде ги има.
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=3&t=1384
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dessy
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Ное 2017 11:09

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от dessy »

Намерих я онлайн в Буктрейдинг, благодаря :)
ramon
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Авг 2017 09:41

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от ramon »

За тази година важи ли офертата за трите книги? Защото посочения телефон на Пламен Николов е изключен.
dessy
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Ное 2017 11:09

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от dessy »

О, аз вече си купих книгата за ТЕС, но се интересувам от другите две книги, особено от тази за психокибернетиката, защото не се предлага никъде..
ramon
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Авг 2017 09:41

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от ramon »

И трите книги са налични в Книжарница "От А до Я" кв. Лозенец, София. моб. 0878 92 93 58
Последно промяна от ramon на 29 Ное 2017 12:03, променено общо 1 път.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Предозиране на ТЕС в един ден

Мнение от ivangp »

Трите книги са отново в промоция до 5-ти Януари 2018г.
Цена на 3-те 25лв.
Обади се на този телефон: 0878929359 и кажи кои книги искаш.
Там ще ти кажат и как да ги получиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор