Професионална несигурност

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Професионална несигурност

Мнение от ivangp »

На 1ви Септември можеш да започнеш да се захранваш. Първото нещо, което трябва да направиш, ако си била само на сокове е да си купиш сушени сини сливи. Накисваш една шепа във вода от предната вечер и на другия ден първо изпиваш водата и след това изяждаш сливите. Стой близо до тоалетна в следващите 2 часа. След това можеш да ядеш някакви смутита до вечерта- 50% плод, 50% зелени листни зеленчуци. На другия ден започваш със сок, след това смути, след това някакви варени и пасирани зеленчуци за вечеря. на третия ден пак сутрината сок, на обед смути, вечерта пасирани варени зеленчуци. На 4 ден смути за закуска, обяд- пасирани зеленчуци, вечеря варен бял ориз и някаква салата. Пети ден като 4 ти. 6-ти ден можеш да започнеш да добавяш и други зърнени храни и кисело мляко. 7-ми ден свободна консумация. Гледай всеки ден да започва със суров сок или смути. Стой далеч от всякакви боклуци и храни в опаковки, които не знаеш какво има в тях.

Захранването е много, много, много важно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
user
Активен
Мнения: 104
Регистриран на: 30 Окт 2013 19:40

Re: Професионална несигурност

Мнение от user »

Отново детето ми е с хрема. След доста тес днес имам някакви прозрения. Четох Луиз Хей и според нея проблемите с носа се дължат на проблеми със собствена оценка за себе си. Аз го разтълувах така - детето приема оценката, която другите правят за него като негова собствена оценка за себе си. В детската градина госпожата се кара, вика, не го хвали и това срива самооценката му. Декларациите, които сътворих са:
Въпреки, че мрязя г-жа Х от детската градина, защото му се кара, аз съм добро дете и мама и тати ме обичат.
Въпреки, че мразя г-жа Х от детската градина, защото ми се кара, аз избирам да се чувствам обичан, закрилян, знаещ и можещ в детската градина.
Въпреки, че мразя децата в детската градина, защото не мога данги победя, аз...
Въпреки, че мразя децата в детската градина, защото не мога данги победя, аз избирам да се чувствам победител.
Моля за насоки дали с тези декларации ще успея да изтесам проблема със самооценката.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Професионална несигурност

Мнение от ivangp »

Никой не знае дали ще успееш.
Пробвай и променяй докато успееш.

Проблемите с носа според мен се дължат на това, че нещо не искаш да помиришеш.
Нещо ти намирисва на лошо, гнило, гадно.
Може госпожата или някое от децата да му мирише лошо, поведението им да намирисва и т.н.
Може в тоалетните в училище да е помирисал нещо гадно.
Мисли в буквален и преносен смисъл и в тази посока.
И пробвай.
Никой не знае точните декларации.
Работи с това, което интуитивно ти идва.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
user
Активен
Мнения: 104
Регистриран на: 30 Окт 2013 19:40

Re: Професионална несигурност

Мнение от user »

Иван, по миризливия проблем детето сподели, че му миришело. Докато чистих миризмата сопола варираше като цвят и гъстота. След като изчистихме миризмата сопола стана жълто зелен целодневно и се задържа така вече втори трети ден. Това означава, че тялото вече се лекува само и изхърля нарушите ли? Ясно ми е, че не знаеш точно какво се случва с моето дете, но питам по скоро за наблюдения от практиката ти. За първи път ми се случва детето да ми каже, че има проблем и да го изчистя с тес. Очаквах след като изчистихме миризмата да спре и сопола, но не.
Сега излезе друг проблем, не е миризлив, и продължавам с него. :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Професионална несигурност

Мнение от ivangp »

Никой не знае точните причини и точните декларации.
Работи с това, което интуитивно ти идва.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор