Въпрос за декларацията

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
samuel
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Сеп 2009 14:49

Въпрос за декларацията

Мнение от samuel »

Здравейте,
от известно време ви чета, прочетох книжката, макар и само веднъж, но ми се иска да попитам следното:
Страдам от възпалително заболяване, в резултат на което получавам ужасно главоболие (не ми се ще да ви занимавам подробно с диагнозата си). Пристъпите са тежки и трудно се повлияват от стандартните болкоуспокояващи. Реших да опитам с ТЕС. Т.к. ми е трудно да определя кой е емоционалния проблем, довел до това ми състояние (а и като се замисля не са едно и две противоречията, с които се блъска съзнанието ми) реших да опитам направо със симтома БОЛКА. Може би в един по-късен етап ще успея да определя психоложическия проблем, а и някъде в книжката прочетох, че може да се ТЕС-ва самия симптом, макар резултатите да са по-слаби. Когато много ме боли, декларацията ми е "Въпреки, че изпитвам ужасна, пареща болка в.....описвам точно мястото....." Има обаче и дни, в които се чувствам добре и точно тогава не знам каква декларация да използвам и дали изобщо е добре да ТЕС-вам в тези дни. Като натрупам малко повече опит ще опитам и с предизвикателството. Извинявам се за многословието, надявам се да ми помогнете.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Когато не те боли:
Въпреки че
Страдам от възпалително заболяване, в резултат на което получавам ужасно главоболие
..............
Така и не се разбра като правиш ТЕС когато те боли, както си описал, има ли резултат и какъв е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
samuel
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Сеп 2009 14:49

Мнение от samuel »

Има дни, в които се чувствам относително добре и слава Богу. Последните лекарства, които ми предписа невролога донякъде овладяха честотата на пристъпите.
Когато правя ТЕС има леко подобрение, но както писах, все още има много да уча за техниката. Мисля си, обаче, че ако ТЕС-вам всеки ден, имам шанс пристъпите още да намалеят като честота и интензивност. Та въпросът ми е каква да е декларацията през дните, в които не ме боли. Минават ми през ума някакви идеи, но искам да чуя и по-вещо мнение.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Вече ти бе отговорено на въпроса.
Почвай Предизивикателството както е описано с визуализации и т.н. Използвай фразата която вече ти бе дадена, като назоваваш в нея конкретното заболяване.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
samuel
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Сеп 2009 14:49

Мнение от samuel »

ivangp написа:Вече ти бе отговорено на въпроса.
Използвай фразата която вече ти бе дадена...
:roll: Това не го разбрах. Къде и какво ми е отговорено?...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ivangp написа:Когато не те боли:
Въпреки че
Страдам от възпалително заболяване, в резултат на което получавам ужасно главоболие
..............
Аз когато не разбера нещо обикновено го препрочитам по няколко пъти. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор