Буфер? - Вече не ми е необходим!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
daromi

Мнение от daromi »

Хашимотнахме я и тази тема набързо. Колкото и теми да отвориш - все една и съща съдба. Ама не си признавам, че съм виновна, защото сега не тесам - НЕВИННА СЪМ!
Прав си е Иван да се оплаква от хашимотовки :lol: :lol: :lol:
daromi

Мнение от daromi »

Защо не ТЕС-ваш?
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Опитвам се да разсъждавам на трезва глава, затова :) , замалко, за разнообразие :) .

Мислех си за това всеослушание - още ли те смущава? След като хората тук те харесват, защо "хората, които знаят как се логваш" да не те харесат също (това, което пишеш)?
daromi

Мнение от daromi »

Откъде знаеш мнението на другите, освен своето? :)
Непознатите не ме притесняват. Всъщност, непознатите винаги са ме харесвали. Те нямат претенции към мен. Проблемите започват да се появяват, когато започнем да ставаме "близки". :lol: И понеже не се давам лесно... :lol:
Опитвам се да "просветля" цялото домочадие и ги насочвам да влизат тук. Не държа синът ми да знае за всичките ми здравословни проблеми. Но май засега няма такава опасност :)
Другите ми познати също не е необходимо да знаят такива подробности за мен, защото някои ги избива на съжаляване (ти харесваш ли да те съжаляват?), други на злорадство, трети започват други някакви сметки да правят дето и аз не ги разбирам. Всичко това малко или много ме разсейва все още (все по-малко). Това е един от проблемите ми, с които трябва да се справя. Затова за мен беше важно да започна да пиша пред всички. И да казвам неща, които не бих желала да споделям.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Единственото нещо, което е леко смущаващо ако синът ти влезе тук е, че ти неистово криеш нещо, което (пак съдейки по себе си) аз лично не смятам, че е кой-знае какво, но в неговата глава би могло да е всичко ...

Дано прочете този пост за да се успокои, омръзна ми да те спасявам :D.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Всичко, което аз съм написала тук е написано без никакво насилие спрямо себе си, искало ми се е да го кажа, да го извадя навън, но когато му е дошло времето - малко по-рано не съм била в състояние да го направя.

Аз мисля, че това което хората оценяват като четат тук (а и изобщо) са не толкова фактите, а отношението ти към тях.

Иначе и аз не съм я докарала до там да смятам, че всичко мога да споделя.
daromi

Мнение от daromi »

И аз съм писала, "когато му е дошло времето" - когато съм била готова да го направя.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Дароми и Ния, добре се справяте. :)
Фактът, че споделяте успехи го доказва.
Т.е. реултатите ви говорят сами за себе си.

Вие си имате всяка свой път да извърви.
Пишете си една на друга когато виждате проблеми в някой от постовете на другата и се сръчквате към някаква промяна, но промяната настъпва не когато сте сръчкани, а когато сте готови за нея. Първоначално винаги има съпротива срещу промяната.
Затова имено и аз си мълча през по-голямата част от времето и ви оставям да си извървите собственият път. Намесвам се само когато има опасност от големи отклонения от посоката на движение, според мен.
Приемете, че мълчанието в моя случай е признак на съгласие и одобрение.

Плюс това много пъти съм казвали продължавам да твърдя, че моето мнение не е меродавно и че и аз допускам грешки, както всеки друг.
Така че не придавайте чак толкова голямо значение на моето мнение.
Пази боже да станете зависими от одобрението ми.

Докато вървите и търсите ще намирате.
Коя по-рано, коя по-късно. Важното е да не спирате и да си вярвате. Което засега правите. Така че, продължавайте в същия дух. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
daromi

Мнение от daromi »

Иване, искрено благодаря за този пост!
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Като сме го ударили на откровения да кажа и аз.
Иване, в крайна сметка винаги тайничко съм се надявала, че е така, ама само защото си вярвам в магии. То и затова Дядо Коледа пак ще идва у нас тази година. Алекс днес ще му пише email. Чудя се дали и аз да не му драсна някой ред ....
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Daromi, искаш ли поглед от страни.
Не подозирах, че и ти си имала нужда от този пост на Иван :roll: - от моята камбанария се виждаше, че ти си в алтернативната сфера от отдавна, наясно си с всичко необходимо, откакто работиш с ТЕС следваш много прав път, стъпка по стъпка, точно както Иван казва и изобщо ти ми изглеждаше най-добрия ученик, който един учител може да си пожелае. Само където изчезваше от време на време, но иначе всичко при теб изглеждаше като по ноти. Смятах, че си осъзнато уверена в това, което правиш. Докато аз съм сляпо уверена, което ... не знам, обърках се :) .
daromi

Мнение от daromi »

И правилно спря!
Преди да си наложила изцяло шаблона си отгоре ми :)
Нали ще да ме насърчаваш да пиша, а не обратно?!? :lol:
Всъщност, някъде из постовете ми има отговор на този въпрос, без да ми е задаван. Но отговорът го има също и в последния пост на Иван.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Ако имаш предвид това
Пишете си една на друга когато виждате проблеми в някой от постовете на другата и се сръчквате към някаква промяна, но промяната настъпва не когато сте сръчкани, а когато сте готови за нея. Първоначално винаги има съпротива срещу промяната.
Иван е пропуснал да каже, че дори и да не си готов за промяната е добре да те „сръчкат” – тогава в главата ти започва да се пече нещо докато се изпече. Иначе ще си умрем от глад, или ще минем на диета, или пък напълно и безрезервно ще приемем слънцеядството ...
daromi

Мнение от daromi »

Което няма да е никак зле :lol:

Имах в предвид по-скоро това:
и аз допускам грешки, както всеки друг
:lol:
Мерси, че си ме смятала за идеална! :wink:
Съжалявам за разбитите ти илюзии! :P
Публикувай отговор