Буфер? - Вече не ми е необходим!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Не подозирах, че и ти си имала нужда от този пост на Иван ...
И двамата с Иван не обръщате внимание, че понякога пиша в минало време - винаги приемате всичко за сегашно, като подсъзнанието сте.
daromi

Мнение от daromi »

Тъй, де! :D
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Малко по същество.
Ако ти харесва можеш да опиташ да тесаш с "Въпреки, че толкова много хора недовиждат, че буфера е прозрачен, аз ....., и избирам да ги пратя на очен преглед" (може и с "по дяволите", ама да не съм груба).
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

И след това да продължиш с "Въпреки, че и аз съм сред тях, ..... :) :) :) , без или със дяволите.
daromi

Мнение от daromi »

Не виждам, защото не ползвам огледало - изобщо не се съмнявам в хубостта си!
Но защо да правя ТЕС за другите? Те сами да поработят. Или да си ходят на очен.
Няма да бързам да се озорвам с много ТЕС. Ще поизчакам да видя дали този проблем няма да се реши от само себе си (познавам един лавинообразен ефект... :P)
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Аз не асоциирам буфера с красотата ти, а с преграда спрямо хората, които те нараняват. Те я виждат (виждат отношението ти към случките в живота ти, а то не е добро) и не я харесват (преградата, а не случките - те са неутрални). Преградата е изкуствена (за мен е прозрачна). Тези които недовиждат, че е прозрачна - на преглед, за да не ти пречат да си постигнеш целите с предизвикателството, тези които виждат добре остават (ще ти станат опорни точки). Тези, които виждат добре виждат истинската Daromi.

Никога, когато тесаш, не тесаш заради някой друг - магията все пак е ограничена.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Само да не тръгнеш и ти на преглед, че не знам кой ще работи тогава. Май втората формулировка трябва да е първа, че иначе аз ще трябва да тесам буфера докато ти се преглеждаш :lol: .
daromi

Мнение от daromi »

Шегувах се :lol:
Но нищо - обяснението може да е полезно за някого :)

Хайде, аз отивам на преглед!
(Ти поработи! - може и за себе си :wink: )
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

nia написа:Никога, когато тесаш, не тесаш заради някой друг - магията все пак е ограничена.
Винаги когато ТЕСаш независимо за кого ти влияеш и на себе си и на другите. Всичко е свързано. Всичко е едно. Няма вакуум в природата. Магията е неограничена. Защото всъщност не е магия. Ние наричаме магия това което все още не можем да обясним, но това не означава, че то няма обяснение. А просто, че още не сме го открили/осъзнали.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
daromi

Мнение от daromi »

ivangp написа: Защото всъщност не е магия. Ние наричаме магия това, което все още не можем да обясним, но това не означава, че то няма обяснение.
Добре е, че се изясни този момент, защото много хора тази дума ги притеснява, а тя не е вярната дума!
daromi

Мнение от daromi »

ivangp написа:Винаги когато ТЕСаш, независимо за кого, ти влияеш и на себе си, и на другите. Всичко е свързано. Всичко е едно.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

... много хора тази дума ги притеснява, а тя не е вярната дума!
Бих казала когото го притесняват думи - да теса, това са просто думи. А ако някой се интересува какво аз поставям зад тези думи да пита, а не да се притеснява :) .
daromi

Мнение от daromi »

Ти уплаши някого до смърт, пък после ходи го съживявай! :)

Ние с теб си разбираме приказката (през повечето време :) ), но е добре поне когато говорим за форума, на който сме гости, да използваме точните понятия.
Уф, звучи като подмазване, ама това е положението!
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Не подценявай хората, Daromi.

А и ако имаше жертви щях да знам - ТЕ достатъчно ме контролират, а сега пък и ТИ.
Публикувай отговор