ТЕС и ваксиниране

Информация за истината за ситуацията с болниците, лекарите, здравната ни система, лъжи и митове с които сме закърмени. Как да отглеждаме здрави, умни, талантливи и отговорни деца. Както и за приложения на ТЕС в тази връзка.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

ТЕС и ваксиниране

Мнение от Яна »

Отварям темата за идеи как да се неутрализира чрез ТЕС отрицателното влияние (доколкото има такова) на ваксините.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Lady Frost, твоят мозък би трябвало да функционира най-добре в този клинч. :roll: :x :cry:

Принципа на ТЕС е един за всички проблеми и подхода е очеваден. Крайно време е да се осъзнае, че за грип, заушка, алергия, високо кръвно, болки в гърба и т.н. принципите на приложение на ТЕС са едни и същи. Няма разлика.
Боледува организма, не органа. Организмът показва, че има проблем чрез разни чувства/усещания. Другото са диагнози, които нямат нищо общо с причините за проблема, а само го класифицират по симптомите.


Въпреки че еди какво си ми действа еди как си...........
Въпреки че аз чувствам еди какво си и смятам, че е резултат от еди що си .................................
Въпреки че отдавам наличието на еди кой си симптом на заболяването/проблема си на еди що си.....................
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
biscuit
Участник
Мнения: 63
Регистриран на: 09 Яну 2010 14:51

Мнение от biscuit »

Ако случайно, по някакъв начин ме ваксинират (хипотетично), бих изчистила първо гнева, защото определено ще ме е яд. После бих работила с нещо такова: въпреки, че съм ваксинирана против волята си, аз... и избирам тялото ми да изхвърли ненужната отрова.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Ами не става въпрос за някаква симптоматика конкретна. Синът ми не е имал реакции към ваксините до сега, поне не видими. Така че предложението на Бискуит е много в час и може да ми е от полза. Ще работя в тази насока.

Малко ми е странна позицията честно да си кажа. Не се притеснявам от болестите, каквито и да са. Но и не смятам ваксините сами по себе си са чак толкова опасни. Та не смятам, че вредата е толкова голяма, ако не я позволя, така да се каже...
Малко се получава, от типа, дори и да не вреди не е нужно, от друга страна законово са задължителни... И в главата ми е една каша тотална! :roll: Тасам тая каша, не знам до къде ще я докарам. За сега не мога да се реша да откажа задължителното ваксиниране, отлагам колкото мога последната ваксина, която е преди втората година, но не знам до кога ще мога да протакам. Надали ще дочакам да направят ваксините пожелателни, а не задължителни...

Ох, не знам и аз дали въобще обясних нещата, ама здраве да е!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Vaccination - The Hidden Truth
ИСТИНАТА ЗА ВАКСИНИТЕ филм за ваксинациите, който препоръчвам на всички бъдещи родители! Филма е малко тежък, доста документален, но си заслужава времето! Има го в: http://kolibka.com/2.html

Гледай този филм и после пиши пак какво ти е мнението за ваксините.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Какво представляват всъщност ваксините и с каква цел се използват може да се разбере и от книгите на Ян ван Хелсинг и някои други.
Аз имам дете на почти 5 години и ако преди знаех какво следва след тях, нямаше да се съглася да го ваксинират. Лошото е, че е държавна не, ами световна политика....
За щастие при него няма видими физически поражения, но .... алергия, на ръба сме на астмата и изобщо слаба имунна система. Толкова е боледувал, че нямам думи!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Ние в крайна сметка решихме да не го ваксинираме повече, но той вече има доста от задължителните ваксини. За щастие до сега не е имало никакви видими проблеми, надявам се да продължи все така.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
andy
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Авг 2015 02:59
Обратна връзка:

Re:

Мнение от andy »

ivangp написа:Vaccination - The Hidden Truth
ИСТИНАТА ЗА ВАКСИНИТЕ филм за ваксинациите, който препоръчвам на всички бъдещи родители! Филма е малко тежък, доста документален, но си заслужава времето! Има го в: http://kolibka.com/2.html

Гледай този филм и после пиши пак какво ти е мнението за ваксините.
Благодаря за препоръчания филм, вече има толкова много филми и информация относно ваксините, че се чудя как все още има толкова заблудени хора следващи тази практика. Пропагандата е огромна. Предполагам, че хората просто са заети с "по-важни" неща отколкото да разучат какви отрови бият в децата си.

Между другото, страхотен форум с още по-страхотна информация.

(Линка в колибка не работи, филма го има свободно в youtube - https://www.youtube.com/watch?v=rpqmc70 ... 3639044018)
Публикувай отговор