Радвам се,че намерих ТЕС

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
milioneri
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Апр 2010 16:30

Радвам се,че намерих ТЕС

Мнение от milioneri »

Здравейте и от мен!
С интерес прочетох книгата ,а и повечето от нещата в сайта.
Не се чувствам объркана откъде да започна,казвам си ,че откъдето и да е ще е добре за мен самата .
Това от което искам да се излекувам ,/но имам усещането ,че сама не си позволям /е алопеция ареата и Хашимото.Двете неща са вързани според мен и са от години.Често се получава в резултат на много труд да постигна голямо подобрение с косата си,но после се връща страха от загубата на коса и започват нещата отначало.Старая се да бъда борбена ,правя медитации по системата на Норбеков,упражнения всеки ден и нещата се получават ,но този страх ми пречи да постигна пълно излекуване....
От много време си мисля,че причината се корени в една от връзките ми.Период на луда любов,страст,много емоции /в началото положителни,а после и отрицателни/.След раздялата много болка,разочарование ,пълна промяна на представите ми за света,а за капак и гореспоменатите здравословни проблеми след няколко години.
За това започнах с изчистването на тези емоции.Имам усещането,че най-после след дълго търсене на начин да се справя с отрицателните чувства останали в мен ,съм го открила.
Декларацията ми е :Въпреки,че ......много ме нарани като ме изостави,аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Може би тук е момента да попитам дали съм започнала правилно.И в каква насока да продължа.
Радвам се,че ви открих и че с ваша помощ ще успея.
Желая добри и трайни резултати на всички практикуващи.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

казвам си ,че откъдето и да е ще е добре за мен самата

Аха :idea:
но този страх ми пречи да постигна пълно излекуване
ТЕСай го!
Въпреки,че ......много ме нарани като ме изостави,аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Много е обща тази формулировка и е в минало време, проблемът ти съществува сега.

Бъди по-конкретна! Как точно те нарани,какво чувстваш сега все още поради факта, че той те е изоставил.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
milioneri
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Апр 2010 16:30

Мнение от milioneri »

Благодаря за бързия отговор.
Чувствам болка,задушаване,стягане в областта на сърцето,липсва ми,разочарована съм и от него и от мен самата....вина,задушаване...
А в днешния момент се срамувам от себе си,затова ,че изглеждам така,че не мога да се справя с една коса-да я накарам да спре да пада и да расте .
Както писах по горе,състоянието на косата ми няколко пъти се влошаваше през последните години.Бях стигнала до пълно отчаяние и загубих много време да се самосъжалявам,преди да разбера ,че от мен зависи как ще се чувствам.Факт,/при това неоспорим,/че всеки път щом започна да вярвам,че нещата се оправят вече,косата ми се оправя и расте и аз и се радвам,но щом си помисля ...още малко,не остана и ще съм здрава ,се връща онзи ужасен страх ,че ще се влоша и разбира се така и става.Сигурна съм,че аз самата не си позволявам да оздравея.Всъщност с това искам най-вече да се справя.
Внимание от околните не търся,получавам го и без да съм болна,но сякаш посъзнанието ми не иска да се излекувам.
Ако може малко насоки,за да правя нещата правилно.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тесай по отделно и до изчезване всички чувства изброени в горния пост.
Последно промяна от ivangp на 15 Апр 2010 12:50, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
milioneri
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Апр 2010 16:30

Мнение от milioneri »

Тесах всяко едно чувство свързано с разочарованието ми отделно и с радост мога да кажа,че симптомите изчезнаха.Явно с годините просто съм свикнала да ми е гадно.Определено се чувстам по-добре.Но май трябва да си насоча вниманието към това ,което дълбоко в мен ми пречи да се излекувам,въпреки,че много искам.Страхотна книга .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

milioneri написа:Но май трябва да си насоча вниманието към това ,което дълбоко в мен ми пречи да се излекувам,въпреки,че много искам.Страхотна книга .
Аха :idea: :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор