Нещо като предизвикателство за Благополучие и Изобилие

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Нещо като предизвикателство за Благополучие и Изобилие

Мнение от Яна »

Здравейте!

Пак е моя милост! 8)

Наскоро видях ето този клип в Интенет - http://www.youtube.com/watch?v=VwsFEv_xD5I

Допадна ми много и реших да експериментирам с предложените неща. Мисля да го правя, както се препоръчва в клипа - два пъти на ден в продължение на 30 дни (считано от днес). Мъжа ми също ще го прави.

Отдавна исках да работя над голяма част от нещата, които се споменават, та клипчето ми е добре дошло. Доста силно го усетих, когато го гледах. Днес правих два пъти предложеното и се чувствам доста добре.

Ще споделям резултатите ни! :wink:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Благодарности от мен Lady Frost.Започвам и аз да работя в тази насока.Имам мощно ПО по отношение на финансите.Освен че преди години загубих много пари(лични средства),към този момент имам и около 70 000 лв дългове.Нямам и най-бледа идея как да се справя с изплащането им.Много исках да отида на семинар ,а не успях,точно поради тази причина.Направо се чувствам като хваната в някакъв капан.Без коса,без пари... :cry: ,но да не ти спамя повече темата,ако позволиш ще пиша в нея при положителни резултати или ако изобщо има някакво раздвижване при мен по този въпрос,след като приложа това което си споделила.Тес-ах 2 пъти с него днес и мисля че се чувствам доста по-различно.Просто ми е леко на душичката. :)
Благодаря още веднъж.Много сте ми полезни и ти и другите,които пишете тук. :)
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Пиши спокойно тук. Темата не е само моя! :D Надявам се да пребориш финансовите си блокажи. В момента с моя мъж мъдрим как по-конкретно да работим в тази посока, ще споделя, когато го измъдрим! :lol:

Днес когато го правих двата пъти това и усещах все едно пеперудки трепкат по цялото ми тяло, голям кеф!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Видеото ли няма звук или грешката е в моя комп?
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Явно няма.И при мене нямаше.Но така не е ли по-добре?Да не те разсейва, да си четеш спокойно и на глас-без да се надговаряш с него. :D
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

mayadob написа:Видеото ли няма звук или грешката е в моя комп?
Нарочно няма звук, доколкото разбрах. Не съм търсила оригиналния клип как е.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Изгледах го без звука. Все гледам да навъртя малко английски, че съм се зарекла да го зная без да го уча, затова исках звук :lol:

Ми, добре звучи, Фрости. Особено ми харесва, че мъжът ти ще го прави :!:
Какво значи, че го обсъждате? Избирате кои фрази да казвате ли? Мисля си, ако някой иска да го ползва така, както е дадено, че трудно ще запомни фразите. Все пак, ако си направите списък с изречения, пусни го тук за мърдите :lol:

Хрис, пожелавам ти успех. Направо се чудя как до сега не си правила такъв ТЕС. Давай и пиши как е.

Замислям се и аз да се включа с вас, но по-добре да не казвам голяма дума. Сега, докато гледах клипа и се потупвах с него, аз също усетих леко, прекрасно чувство. Затова се замислям да започна. От друга страна сега толкова неща съм започнала и висят недовършени. Започнах зъби, после фигура (че ще съм кума лятото), сега остава това да почна... Ще видя.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Ще ти го намеря със звук, Майче, не ми е проблем!

Иначе тоя клип аз само ще работя по него, гледам си го и си следвам инструкциите. Господина ми е много симпатичен. :)

Моя мъж си кара по негова си схема (в момента бори цигарите), но работим заедно за финансово благополучие. Сега обмисляме къде какво ни куца, какви ПО-та имаме по темата и прочие. Ще споделя каквото сме измислили и след това надявам се и положителни резултати! Сега съм си "пожелала" да ни платят къде що има да ни дължат пари. :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Ето оригиналният клип: http://www.youtube.com/watch?v=GSpITM08X3I
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Re: Нещо като предизвикателство за Благополучие и Изобилие

Мнение от vqra »

И аз го правя сутрин след ставане и вечер преди заспиване. Автохипнотизирам се, така да се каже и се чувствам добре. :D


Ето и текста, на когото му е нужен:

" Поемете дълбоко дъх и се отпуснете.


Точка 2 Благодарен съм на имунната ми система, че ме освобождава от токсините с такава лекота, всяка нощ, докато спя.

3. Благодарен съм, че тялото ми знае как да ме поддържа здрав и щастлив

4. Благодарен съм, че съм изпълнен с енергия и увереност.

5. Благодарен съм, че смятам всяко предизвикателство за лесно и забавно.

6. Благодарен съм, че съм в хармония със себе си и обичам да усещам изобилието по всеки възможен начин.

7,7. Благодарен съм, че обичам и приемам себе си, точно такъв, какъвто съм.

8. Благодарен съм, че сеъм обичан и подкрепян от всички около мен.

2. Благодарен съм, че тялото ми е здраво и изпълнено с енергия и жизненост всеки ден.

3. Благодарен съм, че напълно контролирам здравето и благополучието си.

4. Благодарен съм, че съм здрав във всички аспекти на моето същество.

5. Благодарен съм, че мога да контролирам теглото си, каквото и да ям.

6. Благодарен съм, че умът ми е в мир и че обичам онова, което съм.

7. Благодарен съм, че обичам тялото си и се грижа добре за него. То ми се отблагодарява стократно.

8. Благодарен съм, че съм изпълнен със здраве и жизненост.

2. Благодарен съм, че вярвам в себе си, защото съм добър в това, което правя.

3. Благодарен съм, че винаги съм на правилното място в подходящото време.
:)
4. Благодарен съм, че печеля лесно и приятно пари и че заслужавам да ги имам в изобилие.

5. Благодарен съм, че имам безкрайна енергия и виталност всеки ден.

6. Благодарен съм, че парите текат към мен лесно.

7. Благодарен съм, че обичам радостта и свободата, които парите носят в живота ми.

8. Благодарен съм, че мога да поискам онова, от което имам нужда, защото го заслужавам.

2. Благодарен съм, че съм в хармония със здравето и богатството.

3. Благодарен съм, че заслужавам най-доброто, защото съм чудесен.

4. Благодарен съм, че вярвам в интуицията си, която ме води всеки ден към правилното решение.

5. Благодарен съм, че сънят ми е спокоен и освежаващ всяка нощ.

6. Благодарен съм, че всяка сутрин се събуждам, изпълнен с енергия, щастие и чувството, че съм обичан.

7,7 - Благодарен съм за способността си да прощавам и да се отпускам.

8. Благодарен съм за моята гениалност. Издигам се над ограничаващите вярвания.

1. Обичам себе си безусловно и съм благодарен за силата, смелостта и предопределеността ми да успея

Поемете дълбоко дъх и се отпуснете
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ей, мерси, Вяра :D
Фрости, мерси, оригиналния клип. Той лесно се намира. Имах предвид, че използвам случаите, когато има субтитри на български и говорят на английски. Няма значение, де.
Hris
Участник
Мнения: 66
Регистриран на: 24 Фев 2010 18:24

Мнение от Hris »

Благодаря за подкрепата и пожеланията .
Мая,ми то кое по-напред.... :roll: Аз така съм се забила в тинята,че незнам кога ще издрапам,да се измъкна.Благодарение на ТЕС ,ми се струва че виждам светлинката все по-ясно. :) .Успехи и на вас.
pitt_76
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Апр 2010 09:31

Мнение от pitt_76 »

и аз открих онзи ден това клипче :D
също смятам да го правя всеки ден за 30 дни

Вяра, много благодаря за текста! вече си го принтнах :D
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Понеже още не съм принтирала текста, го правя с клипчето. И сега го спирах на пауза няколко пъти, за да се прозявам дълго и продължително. Много е хубаво. Май пак ще си го пусна :D
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Фрости, уцели десетката с това клипче :D
Първо твоят мъж, а сега и моят.
Снощи го курдисах да го гледа. Каза, че би го правил, ако!... Ако му го пускам всеки ден, например :lol:
Е, тази сутрин се измъкна. Но ще го хвана по-късно. И това е нещо. Моят зор е да потеса малко за каквото и да е. А благополучието е актуално, защото за това беше първата му мисъл, като му казах, че съм бременна.
Публикувай отговор