ТАТ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

ОК
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

При мен също няма абсолютно никакъв ефект от мисления ТЕС.Като го правя по точките усещам как енергията се раздвижва в мен и ми става топло.Също няма ефект ЕТ,подаряването на подарък ,също и бързия ТЕС с отсичането на корена.
Може би още не съм узрала за тези техники. :lol:
Времето е пари!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

krista написа:При мен също няма абсолютно никакъв ефект от мисления ТЕС.Като го правя по точките усещам как енергията се раздвижва в мен и ми става топло.Също няма ефект ЕТ,подаряването на подарък ,също и бързия ТЕС с отсичането на корена.
Може би още не съм узрала за тези техники. :lol:

И аз не съм узряла. :(
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

mayadob написа:ОК

Майченцеее, де да имах твоята ВЯРА!-
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

krista написа:При мен също няма абсолютно никакъв ефект от мисления ТЕС.Като го правя по точките усещам как енергията се раздвижва в мен и ми става топло.Също няма ефект ЕТ,подаряването на подарък ,също и бързия ТЕС с отсичането на корена.
Може би още не съм узрала за тези техники. :lol:
Подаряването на подарък включва ли и прошка и благославяне?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Включва каквото ти дойде интуитивно, а не каквото си мислиш, че трябва да включва.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ето ме и мен отново с моя ТАТ :D Не съм споменавала,но си отглеждах една вегетативна дистонийка дълги години,(заради нея бях нервна и избухлива,а не заради хашимото както каза Иван),та вчера след една яка криза,в която ми идваше да заколя трима човека,аз решх да направя един ТАТ за нея. Направих го,но държах позата доста по-малко от 4 мин. След това си легнах. Днес се събудих в прекрасно настроение,няма го гнева към хората,който изпитвах всеки ден по някое време на деня без особена причина, а и заради минали думи и събития... Имах навика да предъвквам до побесняване минали думи на някой ,който ме е засегнал,дори отдавна да не съм го виждала...Всеки ден от месеци насам ,аз имах кризи на вътрешен яд и се чувствах ужасно безсилна да забравя какво са ми казали,как са ме обидили и страдах тежко от синдрома ''какво мислят другите''. Днес се чувствам необичайно спокойна и за първи път не ми пука от другите :D Пак си оставям вратичка всичко гореописано да се завърне,макарче тежката умора върху която работих с ТАТ все още не се е завърнала :D
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Мисля си,че е тъжно...Тъжно е човек толкова дълго да е страдал и на края за няколко минути да се оправи и да разбере колко години се е хабил напразно и колко енергия е прахосал в болка и отчаяние :(
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Тъжно е, но това е следващото стъпало, до което стигаш. И, ако искаш, можеш да преодолееш и него, за да видиш какво следва :idea:
Каквото и да е, със сигурност ще е по-добро.

Вяра, Вяра, какъв ник си избрала. Направо си се диагностицирала с него :lol:
Остава да го излекуваш :wink:
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Има ли проблем,ако позата на ТАТ се държи една минута?4 минути ми се струва доста дълго....
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Позата се държи не повече от 4 минути. :evil:
Ама нали го писах вече това. Защо не четеш?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Всичко чета :evil: Но не повече от 4 минути не уточнява дали може да се държи няколко секунди примерно :D
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не повече от 4 мин означава произволно време от 0 до 4 мин включително, но не повече от 4.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

mayadob написа:
Вяра, Вяра, какъв ник си избрала. Направо си се диагностицирала с него :lol:
Остава да го излекуваш :wink:
А дано!!! :)
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Bastet написа: Днес се чувствам необичайно спокойна и за първи път не ми пука от другите :D Пак си оставям вратичка всичко гореописано да се завърне,макарче тежката умора върху която работих с ТАТ все още не се е завърнала :D
Браво Bastet! Радвам се за теб!

И на мен ТАТ като, че ли ми действа много мощно и трайно! Все още я изследвам тази техника, но имам някои резултати.

Менструацията, за която приложих техниката само веднъж, по време на семинара за напреднали, на следващият месец се яви съвсем навреме и съвсем нормална/въпреки, че не пия хапчето за жлезата и не съм прилагала техниката повече за този проблем.
На съпругът ми му премахнах болки в кръста и отново само с едно приложение на ТАТ. Всеки ден /вече цяла седмица/ го питам дали го е болял, но отговорът му е отрицателен.
Днес, въпреки забраната, реших да експериментирам и да я пробвам 2 пъти, пък да видя какво ще стане.
Първият път я приложих за Хашимотото, а вторият за отвратителната ми днешна умора след голям купон снощи и употребата на алкохол /2 малки джина с тоник/. Чувствах се толкова зле през целия ден, че преди час, направо едвам се завлякох до леглото да си лягам. И познайте дали успях да заспя след ТАТ за умората.

Ето ме тук - щракам си по клавиатурата и се чувствам по-бодра от репичка, сякаш съм се събудила от продължителен, възстановителен сън.

Мисля, че ТАТ при мен действа толкова мощно и впечатляващо, тъй като е нужно само да се концентрирам /мълчешком/ и не повтарям едно и също по 100 пъти. Според мен ТЕС при мене не действа толкова бързо и трайно, тъй като аз не мога да изпълнявам правилно тази техника. Може и заради Хашимотото да е, нямам представа, но не мога да задържам мисълта си върху нещо, което се налага непрекъснато да повтарям /независимо дали наум или на глас/ След като веднъж е стигнала тази фраза до където трябва в мозъка ми, той след това не обръща никакво внимание на следващите и си отлита нанякъде, докато в един момент осъзнавам, че наистина съм минала 2, 3 кръга и повтарям фразата, но без участие на съзнанието ми. То както казах е някъде другаде насочено, тъй като му писва едно и също да му се повтаря. По друг начин казано - липсва ми концентрация и повтарянето не ми допада.

При ТАТ никога не съм губила концентрация, но пък нямам представа дали някой се е излекувал от Хашимото с ТАТ, така че продължавам паралелно да работя и с двете техники, въпреки некачествения ТЕС, който правя.




:)
Публикувай отговор