Болки в гърлото и финансови проблеми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Иване, но цитатът - "но това не ми пречи да привличам чудеса", което предлагаш, като НФ го няма в Основната рецепта, която си предложил. Да считам ли, като част от 14-те правила за успех в ТЕС, че може и да използваме НФ, която не е директна част от основната рецепта? Ясно ми е, че човекът прави ТЕС , а не ТЕС човека :lol: , но все пак стана ми интересно!
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Благодаря много, Иван! Оценявам много помощта ти и ще се надявам много на нея и занапред!Правя това, което ми поръча вече трети път днес и малко след него телефонът ми звънна....Дочаках дъгоочакваният разговор, който разигравах и планирах в ума си вече няколко дена. Дали е от ТЕС или от тази визуализация - не знам, знам само, че в понеделник вечер ще чакам отговор!И този път имах смелост да кажа за каво точно иде реч...Благодаря на Господ ,че не ме оставя сама, благодаря на всички, които са около мен, благодаря и на вас, дето се опитвате да помагате на всеки поискал помощ!това е за сега ...и то е само началото- продължавам напред!Дано след 2-3 дена да съм същата оптимистка :)
На Femme - не се притеснявай , не си ме засегнала ни най малко - нали в спора се ражда истината и..в разговорите!Ти имаш право - така се получава отстрани, но не може всеки да мисли само за себе си, нали затова сме заедно , за да си помагаме.Права си за прошката - аз съм простила на ниво съзнание , но не знаная дали е така на подсъзнатено ниво. И той по принцип има склонност да се държи безразлично и да нагрубява...но за това ще трябва да поработя..
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко може, стига да дава резултати.
Аз работя все повече интуитивно. Без да се ограничавам от правила. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ок, приема се!!! :lol:
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Само дето при мен не дава резултати....Пробвах с болка - не става, пробвах с чувство,изобщо не се променя, колкото и да ТЕСам :oops: Върнах се при всички ПО, както ме посъветва някой в началото-мисля че при мен няма негативи там.Аз съм оптимист, повярвах в метода на ТЕС,защо не ми се получава.... :oops: Ето в такива моменти се обезверява човек!Вероятно трябва да видя наживо, но не знам кога ще имам възможност да посетя някой семинар,който се провежда все далеч от мен....
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Защо не правиш заклинанието фоново, за което си има отделна тема! Това е само предложение! Убеден съм, че ще тръгне но трябва го подкараш, да хванеш твоя начин, който може би с времето ще се променя! Колко често правиш ТЕС? И по какви поводи, спонтанно или си отделяш специално време за това? Питам те , защото е хубаво да работиш точно, като ти се случва наистина. Освен това според мен е важно да се отбелязват какви картини ти минават през ума докато правиш ТЕС на каквато и да е тема! Там според мен има аспекти свързани с проблема, който ТЕС-аш. Понякога просто ТЕС-ай картината докато отшуми чувството. С една дума пробвай различни неща да видип кое и как ти влияе по-добре!
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Какво значи "фоново" и доста се порових и не намерих такава тема..и в отговор на въпроса колко често ТЕСам - винаги ,когато мога да се скрия. Не е много удобно постоянно да изчезвам, но се справям - работата ми го позволява.Знам, че още съм хаотична - във всеки един момент се сещам какво мога да ТЕСам и знам,че трябва да се концентрирам върху един проблем , после да се преместя върху следващия - не е лесно!Колкото до мислите които минават през главата ми...много често заради тях изгубвам концентрация и правя всичко механично.Може би просто ми трябва време. Както ти казваш, nikimm, много голяма зелка съм и изобщо не знам откъде да се подхвана......
Sandrini
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Юни 2010 19:06

Мнение от Sandrini »

Аз също питам какво е това фоново?Не мисля ,че съм чак толкова загубен,но някой път ти Ник се изразяваш меко казано странно.Коя зодия си,ако не е тайна? :lol:
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Абе под фоново имам пред вид регулярно, т.е. наред с всичко, което се прави конкретно с ТЕС, "заклинанието" адресира проблема не толкова конкретно, но в същото време действа, според мен. Странните ми изказвания са плод на зодията ВЕЗНИ :lol: ! mmim заклинанието е много добро за хаотичност, пък можеш да го правиш и на ум :!: ! Това упражнение се отразява много добре на концентрацията също така (когато го правиш на ум)! Това е само моят опит!!! Именно механичността е това, което ни пречи. Това е проблем на много от нас! Идеята на ТЕС или подобни методи е именно това, да препрограмираме софтуера в главата и да осъзнаваме действията си. Идеята е в промяната на спонтантите реакции( без да ги мислим). Именно тях ако променим, т.е. ако искаме да ги променим, те са ориентирът за това променяме ли нещо или не :!: . За тези промени иска време да, но пък понякога да си казваме, че нещо иска време, означа ПО. Т.Е. не му е сега времето за тази промяна, явно иска време :lol: . И аз си го казвам често :lol: ! Мен ако питаш действай без много да се косиш! Понякога човек има нужда от макар и малки успехи , за да има стимул да продължи. Резултатите , когато работиш с други хора е малко по-осезаем , защото сме наблюдатели отсрани и можем по-трезво да видим проблема понякога. Ако искаш пробвай ТЕС с други и виж какви са резултатите, това може да стане и без те да знаят. Резултатите могат да те наведат на идеята за по-силно "намерение" и вяра в това, което правиш с тях и със себе си! :D
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=591
Това е линкът към заклинанието!!!
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Ooooo, nikimm, едно голямо БЛАГОДАРЯ!!! За пръв път имам някакви усещания.Трябва да си тесам нетърпението! Та след като прочетох и приложих заклинанието, започнаха едини въздишкииии, едно чудо!Абе, Иван може да напише ТЕСстихосбирка...удивително е!Пак благодаря...все пак сме една зодия! :D
Публикувай отговор