ОБЕЗВЕРЕН СЪМ :(

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

ОБЕЗВЕРЕН СЪМ :(

Мнение от BenZ »

Обезверен съм от тази ТЕС,първо обаркан сега и това.
Опитах няколко пъти 8-9 ,обаче нищо не усещам да се получава ,не виждам се получава нещо.Имам тръпнене в левия крак,опитах се да го ТЕСам,както му викате,но уви...нищо не стана :( къде бъркам ??? Много ме е яд не себе си ,че нищо не се получава. Имам чувството че само на мен недейства ??
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Много ме е яд не себе си ,че нищо не се получава. Имам чувството че само на мен недейства ??
И обезверяването е част от този път! Тесай горното и давай! :D
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Не приятелю,не е само при теб.Една възможна причина е липсата на течности в организма и прекалено много токсини,задължително пии много вода преди и след ТЕС!!!При мен действа след около 24 часа и само при условие ,че съм пила вода.Не се отказвай,пробвай с много вода и пиши.
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

ОБЕЗВЕРЕН СЪМ

Мнение от BenZ »

Аз по принцип си пия мн вода ! Но щом казваш ти че трябва още водя ок,пих вода. Да ти кажа ефекта е никав 0-лев само :cry: :cry: от потупванията ме боли 9Г точката,точката на гърдата,и под мишницата :( Евентуално ако сам затръстен от Емоционални Токсини,какво да правя,за да ги отстрана? благодаря ти предварително !
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Re: ОБЕЗВЕРЕН СЪМ

Мнение от vqra »

BenZ написа:...... Да ти кажа ефекта е никав 0-лев само :cry: :cry: от потупванията ме боли 9Г точката,точката на гърдата,и под мишницата :(
Пробвай съвсем леко потупване, а не със сила. Все пак това е енергия, може да я усетиш и със съвсем леки потупвания. Аз в началото прочетох в един от излекуваните случаи, че момичето се е тупало толкова силно, че чак и посиняла ключицата. И понеже се е излекувала, реших и аз така да се млатя като ненормална. Ефектът беше никакъв.

Пробвай със съвсем леко потупване. При мен само в такъв случай се усеща енергията. И е много приятно и релаксиращо. И не забравяй да мислиш за проблема и да не се разсейваш.

Успех!
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Да,лекото потупване има по-голям ефект! Съзнанието трябва да е фокусирано над проблема,дори без изговаряне на думи,но гледката и усещането трябва да са налице
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз не разбрах как точно си ТЕСал. Я опиши подробно!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

Мнение от BenZ »

Ето така съм тесал,и то не с пълна сила,а колкото да активирам там намиращите се точки,но си ме боли ,както и да е това :)

1-во Настройка
2-ро Серия 1
3-то 9-те гами
4-то Серия 2
Така се тесам. Ако някаде бъркам ,някой да ме светне,да ме "сръчка малко" :) 10х all
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Добре и какво казваше в настройката и сериите?
Последно промяна от ivangp на 30 Юли 2010 20:36, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

:)

Мнение от BenZ »

1-сво Почуквам отдолу на дланта 3 пъти и казвам... Въпреки че имам възпаление на очния нерв,аз напълно и безрезервно примем себе си. След това права почукване на всички 1 до 12 точки,като същевременно казвам,аз имам възпаление на очния нерв. Като свърша с това,правя 9Г-то като почуквам 9г точкТА от горе между кутрето и безименния,и казвам едновременно с това пак казвам: имам зъпален очен нерв . и след това права пак 1 до 12 с фразата аз имам възпален очен нерв, и най накрая казвам Въпреки че аз имам възпален очен нерв аз напълно и безрезервно примем себе си ! Мисля че не греша в това отношение,ти какво ще кажеш Иване? благодаря ти за помоща,а за аватара,се опитам да го оправа ;)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Благодаря за аватара!

За другото грешиш. Работиш с диагноза, а не с ЧУВСТВО.
На 9Г точката нищо не се казва, а се правят 9 различни неща. Препрочети описанието на техниката и прилагай ТЕС точно както е описано в глава Обобщение на ТЕС, стъпка по стъпка.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

Мнение от BenZ »

какво точно имаш в предвит: "работиш с диагнозата не с чувството" аз това правя де :) ако това ми казваш. Ще е прегледам отново главата в книгата която казваш. За 9Г-то да,нищо не се казва,просто по-горе сам се объркал докато съм писал :) sorry
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ами, че работиш с чувството, което имаш поради диагнозата! Свива ти се стомаха или пък ти настръхва косата или нещо подобно :D
Аватар
BenZ
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2010 16:00

Мнение от BenZ »

nikimm написа:Ами, че работиш с чувството, което имаш поради диагнозата! Свива ти се стомаха или пък ти настръхва косата или нещо подобно :D
Тук нещо май се обърка? Защото това което ми казваш е чувството,а Иван доколкото разбрах е написал да работа с диагнозата :) нз нека и той да каже кво точно е искал да каже :) благодаря ти и на теб се пак :D Ще го права както трябва сяка сутрин и вечер,а пък после след 1 месец ще споделя , КВО...ЩО...НАПРЕДЪК ИМА ЛИ :) Приятен и хубав ден на всички и до скоро !
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕС- Техника за емоционална свобода, а не диагнозна свобода.
Работи се с чувства и емоции, а не с диагнози. Изключение има при Предизвикателството, което е създадено за хора с проблеми без симптоми. И там може и да се работи с диагнози, но се оценява проблема чак след месец.
По-добре е и по-бързо се виждат резултати като се работи с чувства.
Според мен ти си много изнервен и много бързаш, поради което и правиш грешки и има неразбиране тук и там. Успокой топката, карай я по-бавно и си дай поне година за ежедневна работа с ТЕС.
Чети и препрочитай книгата и този форум. Ще разбереш много неща, които сега са ти неясни.

Който бърза- бърка.
Бързата кучка слепи ги ражда.
Бързата работа - срам за майстора.

Мъдрост от народа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор