ТЕС при Паркинсон

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
lati
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Авг 2010 17:11

ТЕС при Паркинсон

Мнение от lati »

Здравейте!Майка ми е с диагноза Паркинсон и много бих искала да си помогне за облекчаване на симптомите чрез ТЕС.Въпросът ми е какй да формулирам декларацията,като същественото е че при Паркинсон мозъкът не изпраща допамин.
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Първото,което ми хрумна е
"Въпреки,че мозъка ми не изпраща допамин,аз напълно и безрезервно приемам себе си"
"Въпреки,че мозъка ми не изпраща допамин,аз избирам да слушам тялото си и да го оставя да се излекува"
1 кръг -на всяка точка изреждаш симптомите на болеста
2 кръг - редуваш положителни фрази - като например аз съм напълно здрава,чувствам се прекрасно и т.н,каквото ти хрумне

Дано се включи някой по-опитен
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

А майка ти иска ли?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Какви са й симптомите? Нека започне с Предизвикателството за един симптом. Четете много в този форум. Ще разберете много неща, които сега са ви неясни.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lati
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Авг 2010 17:11

Мнение от lati »

Благодаря ви ,че сте съпричастни към проблема ми.Симптомите при майка ми са ригидност ,скованост,трудноподвижност,липса на емоции,депресия,няма тремор .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ОК. Нека тя започне Предизвикателството за липсата на емоции.
Визуализации - как изпитва с пълна сила някаква емоция, или букет от различни емоции.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lati
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Авг 2010 17:11

Мнение от lati »

В момента чете книгата,за да разбере за какво става въпрос и после ще пробвам с емоциите,което ми се струва трудно.
Публикувай отговор