Всекидневно прилошаване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

ми и така ще пробвам:)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да,наистина звучи по-добре! :D
Предлагам ти да поработиш и върху притесненията с ипотеката.Там е възможно също да се съборят доста неща от които ти е зле според мен. :idea:
От опит глава не боли! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Впр. че се страхувам от евентуално прилошаване, аз напълно и........., и избирам да се освободя един път завинаги от това гадене и прилошаване!
НФ: Искам завинаги да се освободя от това гадене.
Ок, но ми се струва малко общ. Сложи му малко физически усещания. И ги следи, как се променят с теса.
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Какви физически усещания? Аз точно това говорих вчера, като казах, че докато тес-ам нямам физически усещания, или поне не ги улавям....?
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

maiamito, много е вероятно да ги имаш, но не ги регистрираш. Т.е. ти имаш достатъчно физически усещания - замайване и т.н. Просто в основната декларация е хубаво да включищ физическите усещания, които са породени от емоцията.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Гадене, замайване и нещо като буца на гърлото, все едно ми е заседнало нещо там...това чувствам основно и понякога и болки в корема.
А иначе преди малко се тес-ах с това горното за прилошаването и малко след това получих доста силно замайване и световъртеж, което траеше към 10-15мин.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Замисли се какво не можеш да преглътнеш.След като стават такива неща след ТЕС,значи си на прав път и имаш ефект,макар и не пълно да виждаш промяна и подобрение,но за мен това е добър знак.Не спирай да работиш с каквото ти идва наум и от вътре.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

гената написа:Замисли се какво не можеш да преглътнеш.След като стават такива неща след ТЕС,значи си на прав път и имаш ефект,макар и не пълно да виждаш промяна и подобрение,но за мен това е добър знак.Не спирай да работиш с каквото ти идва наум и от вътре.
Ми честно да ти кажа много си мисля за това, какво не мога да преглътна и защо така се чувствам вече толкова време и не мога да се измъкна от този поpoчен кръг за мен, но нищо не измислям.....или поне не се сещам до момента.
И сега като съм получила това замайване, някъде към 15 мин след тес-а,. трябва ли да тес-ам и този симптом? А това прословуто гадене си го има, да му се невиди....
но думите ти ме обнадеждиха, щом има ефект според теб:))
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Вмъквай остатъчно гадене,използвай и степенуване на проблема,ако намалява и е по-слаб след някой друг кръг!
Въпреки,че не мога да се сетя какво ми е заседнало в гърлото и се чувствам ..........,аз.......
Въпреки,че тази буца в гърлото ме задушава и пречи да дишам,аз......
Въпреки,че съм безпомощна да се справя с това гадене,аз.......
Въпреки,че не знам защо ми се гади и се чувствам така замаяна,а от това се чувствам неспокойна и притеснена,аз......
Въпреки,че се ми се гади и ми е замаяно и се страхувам,че няма да мога да се справя и чувствам добре,аз........
Нахвърлям ти идеи.Каквото чувстваш и каквито емоции изпиташ е желателно да ги чистиш с ТЕС.

Не очаквай от раз да мине всичко,лека полека.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

maiamito, пробвай с фразата: В.ч., всъщност ама грам не ме интересуват тези симптоми,като замайване и гадене , защото аз съм си свикнала с тях, а и те така или иначе ми носят наслада, единственото от което имам нужда сега в този момент е да ми кажат добра дума ,аз напълно и безрезервно примам себе си и нуждите които пораждам.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Гадене-страх,отхвърляне на някоя идея или преживяване
Загуба на равновесие-разпиляно мислене,липса на съсредоточеност.
Гърло-неспособност да се застъпвате за себе си,преглътнат гняв,потиснати творчески способности,отказ от промяна.
Да видим сега дали от тук нещо ще ти помогне! :roll:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

nikimm написа:maiamito, пробвай с фразата: В.ч., всъщност ама грам не ме интересуват тези симптоми,като замайване и гадене , защото аз съм си свикнала с тях, а и те така или иначе ми носят наслада, единственото от което имам нужда сега в този момент е да ми кажат добра дума ,аз напълно и безрезервно примам себе си и нуждите които пораждам.
Ми те изобщо не ми носят наслада, нито съм свикнала с тях....напротив при всяко ново появяване ме притесняват и тормозят да мисля какво ми е:( и ми писна от тях.
Вместо аз да мога да ги контролирам, то те мен направляват и целия ми живот направляват дори......ужасно е това.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

На мен някой кретенизъм като не ми носи наслада и не става с добро избирам хамалския начин :D
Впр.че това гадно,мръсно,противно,смотано,долно,..ибано гадене ме вади от обувките,направо съм бясна,аз.....и единпът и за винаги се освобождавам от него сега :D Това Иван накара една жена да прави по повод ,абе и аз не разбрах нещо в офиса и шефката и .Просто жената тихо говореше :D но няколко пъти действах по тоя принцип и да ти кожа имаше резултат :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

maiamito написа:
nikimm написа:maiamito, пробвай с фразата: В.ч., всъщност ама грам не ме интересуват тези симптоми,като замайване и гадене , защото аз съм си свикнала с тях, а и те така или иначе ми носят наслада, единственото от което имам нужда сега в този момент е да ми кажат добра дума ,аз напълно и безрезервно примам себе си и нуждите които пораждам.
Ми те изобщо не ми носят наслада, нито съм свикнала с тях....напротив при всяко ново появяване ме притесняват и тормозят да мисля какво ми е:( и ми писна от тях.
Вместо аз да мога да ги контролирам, то те мен направляват и целия ми живот направляват дори......ужасно е това.
Ти го прави пък после говори.Колкото по-малко мислиш за това,ще си по-добре.Такъв е принципа когато се работи с ТЕС!Няма да ти се предлагат грешни декларации. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

fif42 написа:На мен някой кретенизъм като не ми носи наслада и не става с добро избирам хамалския начин :D
Впр.че това гадно,мръсно,противно,смотано,долно,..ибано гадене ме вади от обувките,направо съм бясна,аз.....и единпът и за винаги се освобождавам от него сега :D Това Иван накара една жена да прави по повод ,абе и аз не разбрах нещо в офиса и шефката и .Просто жената тихо говореше :D но няколко пъти действах по тоя принцип и да ти кожа имаше резултат :D
Сега ще направя малко ТЕС по хамалския начин:))) да видим:)
Публикувай отговор