ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

За усещането се усещам,но ме стега капата ,когато почне да ме избива на рев и хлипания и секакви такива простотии :D Вярвах ,че съм по-силна :D
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

fif42 написа:За усещането се усещам,но ме стега капата ,когато почне да ме избива на рев и хлипания и секакви такива простотии :D Вярвах ,че съм по-силна :D
А в какво се изразява силата според теб?
Според мен не е в това да потискаш емоциите си и да караш напред като си мислиш, че емоциите не ти влияят, и че си по-силна от тях. Те ще ти влияят до момента, в който не ги освободиш така или иначе, поне според мен. Виж, щом работиш върху себе си, значи голяма част от теб знае, че ти си отговорна за рева си, не външния свят, което голяма част от хората често забравяме. Това, за мен е признак на сила. :!:
Както и това да си позволиш да поплачеш, когато ти се плаче.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Монстер :D поне десет пъти тръгвах да ти отговоря и се сещам за това ,че Иван писа да го изтесеме преди това,е не го направих.Радвам се че още мога да рева и да хлипам по повод емециите си :D Радвам се че мога да пускам емециите ми да изтечат през левия крачол :D Силата ми според мен се изразява в това ,че мога да и се надсмивам все още :D Знам че съм отговорна за емоциите си :D И занам,че все още имам нужда от подкрепа :oops:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Монстер, целувам те по умната главичка! Кефиш ме! :wink:
fif42 декларацията ти е добра, само се зачудих това достатъчно конкретна мярка ли е, сравнявайки с декларациите за килограми, понеже тук няма как да си определиш колко косъма на см^2?!
да възвърне гъстотата си на разредените участъци
Ти имаш ли силно усещане за предишната гъстота или не? Можеш ли да си по-конкретна? :roll:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

:D Алиса щом ми прозира мозъка :D на квадратен сантиметър как да нямам :lol: Нали си виждам фонтанелата как ми прозира :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ужастстстссс! :lol: :oops: :lol: , стига си ме разхилвала! че ми създаваш още работа!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса що бре душо,аз бях с много гъсто и здрава коса до преди няколко години,когато са оставих среса да ме води за носа :D Сега си чета мислите през фонтанелата,а като задуха вятъра там ми изтрапва от студ не само фонтанелата ами и на рогата им е студено :lol:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алисаааа само за протокола :lol: ти минаваш ли сутрин през Сливница?
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Хайде де Алиса ,отговорими,че ми се свива джигера от вълнение :lol:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Само да ти обърна внимание, че липсата на коса си има и своите предимства. Толкова грижи и притеснения ми отпаднаха откак почнах да си бръсна главата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Иванее ма аз съм жена бре :D ако немам перчем за къде съм :D Без тава цял живот се грижа катинарчето да ми е глатко избръснато :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Че какво като си жена. Шиниъд О'Конър също е жена.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ivangp:
Само да ти обърна внимание, че липсата на коса си има и своите предимства. Толкова грижи и притеснения ми отпаднаха откак почнах да си бръсна главата.
Е тука пак се обърках..то това грижите и притесненията нали ни показваха емоциии и чувства за изтесване... и отпадаха когато проблема го изтесаме да СЕН-0...и това че ти си му намерил такова простичко решение/поздравления!/-дай сега всички да се обръснем ,така ли?!
Не не..тук не съм съгласна.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

MAG2001, :D :D :D , нормално че не си съгласна, ама нали пак е въпрос на избор. Решението на Иван в случая не е твоя случай просто. :D :D :D Аз бях една година с бръсната глава и вярно си е добре, само зимата само с шапки. :lol: :lol: :lol: Развеселих се темата за косата. :lol:
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

fif42
Алисаааа само за протокола Laughing ти минаваш ли сутрин през Сливница?
Ако тялото ми ходи някъде без мен, да... ама ще го спипам аз него! :lol:
Иначе веднъж месечно, може и да пресичаме и трите там (аз-тяло, аз-дух и аз-ум-на една вълна).
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор