Алопеция

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
elfie
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 15 Авг 2008 13:12

Алопеция

Мнение от elfie »

Здравейте,
При моя много близка роднина има съмнения за алопеция. Много искам да й направя прокси, макар че досега не съм правила, тъй тя много се измъчва и искам да й помогна. Това, което малко ме притеснява, е, че съм бременна и се чудя дали това би могло да бъде проблем. Всъщност аз съм убедена, че няма как да ми навреди, но тя се притеснява и аз й обещах да попитам.
Благодаря предварително.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не можеш да си навредиш с ТЕС. А защо тя не си прави сама ТЕС а трябва ти да й го правиш. Алопецията говори за сериозен стрес.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
elfie
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 15 Авг 2008 13:12

Мнение от elfie »

Тя ще започне, но няма книгата, а и когато си я вземе, ще й отнеме известно време да я прочете и разучи. Иска ми се да не се "губи" време дотогава и малко поне да я подпомогна. Много се измъчва горката :( А имаше много хубава коса, дори благородно съм й завиждала.
Това за стреса е вярно, освен това при нея има много сериозна липса на любов към себе си, ниско самочувствие и неудовлетвореност от живота, който води.
Публикувай отговор