Дневникът на vqra - това онова :)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:
vqra написа:НЯМАМ НИКАКВО СТЯГАНЕ, НАПРЕЖЕНИЕ, ТЕЖЕСТ, ЗЛАТНИ ИГЛИ И КАКВОТОИДАБИЛО В ГУШАТА ВЕЧЕ ТОЛКОВА МНОГО ВРЕМЕ!
Е колко пък чак толкова много време ги нямаш. Само десет дни за иглата.
Никой не знае дали ще ти се върне нещо. Ако се върне, значи има още за чистене.
Маяци за чистене има със сигурност.
Доколко, къде и как ти влияят те, едно подсъзнание само знае.
Бегай на доктор пък ще видим.
Aми вече цяла седмица, а това за мен е много.

ОК, ще взема направление, но може ли някой да ми пейстне предишните резултати. Нямам никаква идея в коя тема и къде ги писах, а доста време ми отне и не ми се преписват пак тук.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

mayadob написа:
Сега накъде?
Сега натам:


"Въпреки, че непрекъснато се нуждая да бъда свръхенергетизирана, аз се приемам и обичам и избирам да пусна енергията да протича нормално и хармонично през мен."

"Въпреки, че имам много хубави изживявания "Вчера" , ....., избирам да концентрирам вниманието си върху "Днес" и "утре" и да дам най-доброто от себе си за тях"


"Въпреки, че не се обичам достатъчно и ми харесва да се самобичувам, аз напълно и безрезервно приемам мазохизма си, и избирам да се освободя от него и да дам най-хубавата Любов на себе си, сега"
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Пуснато на: Чет Мар 04, 2010 4:40 pm Заглавие:
vqra написа:Показателите ТАТ и МАТ /антителата/ всъщност ми изследваха един единствен път през 2006 г., когато откриха заболяването ми и жлезата все още си работеше нормално без хапчета.
Тогава:
ТАТ-203.0 /реф. ст-ти под 115/
МАТ-304.4 /р.ст-ти под 34/
ТSH по онова време - 5.09
Казаха ми, че тези антитела нямало смисъл да се изследват повече, защото най-много стойността им да се покачи, не могли да изчезнат и т.н. бля бля. и да ходя на контролни изследвания през опред. период.
От 2008 г. съм на хормонално заместителна терапия като започнах от 50 микрограма Еутирокс и стигнах до 100. Ходех през 3 месеца на изследвания и непрекъснато бях или под или над нормата до октомври 2009 - ТSH - 3.52 /0.35-4.00/ при 100 микрогр. Еутрокс всяка сутрин.
От декември месец на миналата година, когато си купих книжката на Иван /Господ здраве да му дава, да иляди - както казваш ти/, махнах ей така изведнъж половината от хапчето и взех да пия всяка сутрин по 50 м/гр. От тогава изследвания не съм правила.
Когато започнах Предизвикателството на 01 март онзи ден, си записах час за лекар за 13-ти. До започване на Предизв. съм ТЕС-ала какво ли не, всякакви емоционални проблеми. Не знам дали са повлияли на жлезата, но се чувствам добре. От днес вече нищо не пия ))
Ще пиша какви са новите показатели след 13-ти. Не очаквам да са добри, защото все пак сутрешните 100 микрограма хормончета пратих в Глостър при доктор Фостър )). "

Това ли са ти резултатите? :)
Айде, целувай ръка :)
Последно промяна от Femme на 21 Окт 2010 19:39, променено общо 1 път.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Фам, много Благодаря. Имаше нови след това и не бяха добри. :( Спомням си, че ТСХ беше над 12. Което е мн. зле. Но по това време имах ужасни симптоми. Дори подуване на крайниците и силен косопад, каквито в момента нямам :).


Продължавам:


"Въпреки моето убеждение, че случката "Т тйсйфт грпмжу й "Йтбнп еьзе" /сори за шифъра ;)/, е най-хубавото нещо в Живота ми и никога не бих могла да изпитам отново подобни емоции, аз напълно и безрезервно приемам и обичам себе си и
Избирам да изпитам най-хубавите чувства в Живота ми СЕГА

Това с техника на конфликта.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Femme написа:
Vqra написа:Пуснато на: Чет Мар 04, 2010 4:40 pm
Тогава:
ТАТ-203.0 /реф. ст-ти под 115/
МАТ-304.4 /р.ст-ти под 34/
ТSH по онова време - 5.09
"

Това ли са ти резултатите? :)
Айде, целувай ръка :)
Toва са първоначалните ми резултати, когато откриха заболяването. Това беше през 2006 г.

Целувам! :***
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Ето бе :)

Пуснато на: Съб Апр 10, 2010 7:47 pm Заглавие: Предизвикателните показатели налице :)
vqra написа:Резултатите от изследванията ми днес са следните:

Изследвания: ТSH- 12.671 (0.35-4)
MAT (TPO) - 557.70 (до 12)
УЗД на щит. жл. - разположена на типично място, с окръглена форма и неравномерно задебелена капсула, и р-ри в границата на нормата. Нехомогенна структура на паренхима с дребнопетниста хипоехогенност, без нодозни обрасувания УЗД данни за АТЗ - тиреоидит на Хашимото.

Обективно състояние: Запазено общо състояние. Нормално отлагане на мастна тъкан. Щ. жлеза - неувеличена. Pulmo-везикуларно дишане без хрипове. Cor-РСД - ясни тонове. RR-120/80 mmHg. CЧ-80 уд/мин. Корем - мек, палпаторно неболезнен, физиологична перисталтика. Ч. дроб - на ребр. дъга. Кожа и видими лигавици - нормално оцветени. Крайници без отоци. Пулсации на Art. dorzalis pedis запазени.
Р-170; Т-60 кг; ИТМ-29 kg/m2
Последно промяна от Femme на 21 Окт 2010 19:45, променено общо 1 път.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Femme написа:Ето бе :)
E, kaжи сега, не е ли знамение!!!

В една и съща секунда сме публикували... ;)

Благодаря Фам!

(май и с мързела трябва да се боря) :)
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

:)
Няма нищо случайно!
Хайде, сега резултатите да са идеални!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Femme написа::)
Няма нищо случайно!
Хайде, сега резултатите да са идеални!
Благодаря ти! И с тебе всичко да е супер!!!

ПС: И един съвет: мисля, че и ти имаш маяци за чистене все още ;)
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Ти ме хвърли в канавката :) Например какви маяци? Не съм се замисляла.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Femme написа:Ти ме хвърли в канавката :) Например какви маяци? Не съм се замисляла.
Не знам. Но си мисля, че тази съпричастност към темата ми едва ли е случайна :)
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

По тази логика всеки, който ти обърне внимание има проблем, Мая например, защото е също съпричастна :)
Но може и да си права. Ако още някой има такива съмнения, да помогне!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Вяра, редовно ти чета темата, нищо че не се включвам много. Когато нямам какво да кажа или не намирам думи, няма смисъл да пиша глупости. И какво - и аз ли съм с маяци :lol:
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

vqra написа:
Femme написа:Ти ме хвърли в канавката :) Например какви маяци? Не съм се замисляла.
Не знам. Но си мисля, че тази съпричастност към темата ми едва ли е случайна :)
Не се изразих добре.
Не поради съпричастността ти, мисля, че има нещо такова. Интуиция някаква.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

mayadob написа:Вяра, редовно ти чета темата, нищо че не се включвам много. Когато нямам какво да кажа или не намирам думи, няма смисъл да пиша глупости. И какво - и аз ли съм с маяци :lol:
Не ми се вярва. Словото ти не ми говори за твои маяци. :)
Публикувай отговор