Моите успехи с ТЕС!

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:О Гена,ще се дърпам и ще бягам,като кокошката :wink: Когато се нервирам и започват едни световъртежи не ти е работа.Отдавна работя за тях и има резултати,но все още се появяват .Но македонския инат ми помага.Цял живот се опитвам да угодя и да се харесам на майка ми,ама нъц--нема угод.А пък днес брат ми се ожени и той е номер едно ,а от мен нема по -смотана :D Майка ми си има хиляди заболявания и всичко това подплатено с алкохол не ти е работа какво става.Потроших си точките от бой.Има резултат ,но още много ме чака.Започвам да си мечтая за ЕТ,май му беше името.Четейки за тая техника мисля,че нещо се получи само от прочитането,ама от шубе се спрях :D Ама милата ми майчица не ще и да чуе за ТЕС,а мисля ,че би и помогнало много ,ама друг да и го каже,само не и аз :D Баща ми си кара по Норбеков и си е добре или поне така симулира,знам ли?Ей за такива тъпотийки става въпрос :D
Ето ти решение на проблема:
viewtopic.php?t=778
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Потесах се от първите 5 и доста ме поотпусна :D Има още доста работа :D Лека нощ за сега,утре ще се хваля с нови трудови успехи :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Лека,и браво на работливото момиче! :lol:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

fif42
Явно при всички трябва да правим ТЕС за майка си или баща ни :-)
Обичай се ей !
И пиши на лист кой с какво те е наранил и ТЕС по листа .
След това ТЕС , Въпреки , че не мога да прощавам на майка ми за ...
Прошка на майка ти и на себе си , все някого си наранила с дума или действие.

И ще ти стане по-леко.

Всичко е в ръцете ти и в главата ти , не е в аптеката в никое вълшебно хапче:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

За съжаление е истина,че най много сме наранени от най близките си хора,а това с годините се трупа,натрупва и ни смазва и води до неприятности в даден момент!
Хубаво е,че има ТЕС и с него това не е проблем да се преодолее и да разтоварим излишният товар от нас!
Днес се налага да ходя на вилата при баща ми.От днес вече ще си го слагам когато е нужно на мястото му!Номерата му вижда,че вече все по трудно му минават и не съм този който бях преди време!Вчера беше омекнал по тел и дори ме молеше да направя всичко възможно да отида и да свършим някаква работа!
Беше си наумил да взема пари на заем,да купува кола и то модел,който му казах,че не тази година за която са ми казали,доста смело лъжат по автокъщите и че парите са адски много,успях да го убедя и сега ми каза,аз да търся кола!
:wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Ангеле, мисля ,че съм простила,мисля ,че се обичам,друг е въпроса ,колко се уважавам :D .Строших си точките от бой :D


Гена,с теб ще блеснем в очите на слепите :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:Ангеле, мисля ,че съм простила,мисля ,че се обичам,друг е въпроса ,колко се уважавам :D .Строших си точките от бой :D


Гена,с теб ще блеснем в очите на слепите :wink:
И сега си на ефекти,със сини точки? :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

На лилаво бият ефектите :wink: Ще викам от грима е :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Снощи си написах на едни листчета декларациите които да си ползвам,сега имам още две ми останаха,но тази нощ спах доста добре от многото други насам.
Днес започвам да се радвам на едно блаженно спокойствие,една доста голяма и силна увереност в себе си,харесвам се още по вече и се одобрявам ,започвам да мисля и налагам много хубави и положителни мисли и утвърждения,не че преди не съм го правил,но сега те са в изобилие,живота е песен с две думи!
Радвам се до къде стигнах с ТЕС и това,че запалих и други хора и давам себе си за пример! :wink:
Очаквам скоро тези проблеми с кожата на лицето и главата да утихнат и си заминат завинаги и явно това се случва вече лека полека!
Ще изрева като лъв когато си заминат завинаги! :wink:
И все пак,да не си мислите че спирам с ТЕС,не работата продължава! :D :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Мускулната треска мина,от днес се започва и работа с тренировките и работата ми за напълняване! :wink:
За крака,че ще правя кросове,ще правя,но и започвам едно друго упражнение със собствената си тежест,клякане на един крак,а другият вдигнат напред във въздуха! :wink:
На левия ми е трудно да се изправям,все едно нямам сила,но няма да се откажа и няма невъзможни неща за мен!С десният ще стигна до 10 като за начало сега правя 5 без проблем! :)
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

А аз сечудех този от Габрово дето ми прилича на Шварценегер,кой е ,а то Генатаааа :lol:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:А аз сечудех този от Габрово дето ми прилича на Шварценегер,кой е ,а то Генатаааа :lol:
Имам ризи които скоро няма да ми станат вече! :roll: :lol: :lol: :lol:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,аз също спя все по-добре и по-добре :D По едно време бях като руски часовник с кукувичка,куках и на цели и на половинки часове. Пробвай за килограмите-хляб и картофи,хляб и ориз,хляб ,картофи и ориз :wink: Аз мойте кг така ги поддържам :lol:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

fif42 написа:Гена,аз също спя все по-добре и по-добре :D По едно време бях като руски часовник с кукувичка,куках и на цели и на половинки часове. Пробвай за килограмите-хляб и картофи,хляб и ориз,хляб ,картофи и ориз :wink: Аз мойте кг така ги поддържам :lol:
Продължавай с ТЕСа и всичко ще стане като Швейцарски часовник , и сънища , и кг. и емоция , и любов и секс ...:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

гената написа:
fif42 написа:А аз сечудех този от Габрово дето ми прилича на Шварценегер,кой е ,а то Генатаааа :lol:
Имам ризи които скоро няма да ми станат вече! :roll: :lol: :lol: :lol:
Аз имам ризи и не само които са ми ГОЛЕМИИИ:-)
Последно слиповете ми почнаха да падат . ужаззз ти казвам , добре ,че MY LOVE го забеляза и ми подари бързо бързо новички дето са ми тапа пък и тя им се кефи т.е. стана 2 in 1 :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор