Дневникът на Angel_K- практика с ТЕС от 2010

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Дневникът на Angel_K- практика с ТЕС от 2010

Мнение от Angel_K »

Днес е точно 1г. от както започнах да се занимавам с ТЕС :D
Започнах с книгата на Иван.
Имах сериозен емоционален проблем свързан с "развод" с жена и син от тази 9г. връзка.
Не можех да спя , ако заспя преди 01-02ч. се будех в 03-04ч. и започвах да мисля и премислям и така до 05-06ч. заспивах и 07ч. часовника... и целия ден на автопилот.Имах обриви, проблеми ежемесечно ако не и по-често с кръста,гърба.
Преди и при срещи с "бившата" за да видя малкия имах дразнене в гърлото все едно нещо ми е заседнало и покашлях често което минаваше след 2-4ч. Събирах границите на иначе високото ми кръвно при всеки стрес на работа или среща с "бившата"... "Нормалното" ми бе 150/125 :-)
Бях "кибритлия" и се палех от нищо което после ми се връщаше Х 100.:-)
Мразех силно и бях краен песимист към всякакви източни лечения.
Поне 2-3г. бях на хомеопатия която действаше за дадения проблем , после лекарство за другия проблем и ХОП стария се завръщаше и пак и пак да е жива и здрава хомеопатката която има това безгранично търпение с мен:-)
Книгата я прочетох поне 3 пъти , клипчета безброй гледах и пробах от НЕТа:-)
Посетих и един семинар на Иван в Пловдив. За които съм му много блaгодарен.
Присъствах и помагах за представянето на ТЕС от Мая Сидерова(mayadob) в Пловдив. Да си жива и здрава и Ти , Майче доста ми помогна :-)

Равносметката до тук за мен понеже основно със себе си експериментирам е:
Никакви хапчета и сиропчета , с изкл. на мазило за кожен обрив но то бе за 2дни докато хвана правилния път :-)Нямам вече блокаж на кръста ако имам за 3мин. и го няма вече с ТЕС!Всички вируси , настинки и ГРИП-чета изкарвам за макс 1ден.Хрема 2дни:-)Малка оперaция претърпях, не пих болкоуспоявищи след нея , зарасна по-бързо от нормалното за учудване на хирурга как не съм пил за болката и как зараства по-бързо в сравнение с една преди 2г която имаше всякакви усложнения възможни:-)
Подарих му книжка за ТЕС след няколко дни ми каза "Май действа..." + над 15тина книжки подарени на приятели, една пратих дори до Австралия но до там не стигна за съжаление ...Български Пощи ...:-)
Гледам на живота от друг ъгъл и вече според мен не съм такъв "кибритлия" като преди .
Станах по-търпелив и се научих да живея тук и сега , не след 5г. когато падне тавана на лятното кино:-)
Кръвното поне преди месец като го мерих бе 125/80 , все пак като тесах казах да е под 130/90 :-)
Не съм се чувал но май вече не хъркам но все пак спя сам.:-)
Помогнах на на приятели при проблеми да пробат ТЕС, помогна им на 3тата мин. но те го приеха като внушение с недоверие и си продължават на хапчета и илачите им всякакъв род , не им се сърдя това си е техен избор:-)
Преди исках на всеки задължително да покажа ТЕС и се сърдех като не искаха сега вече не им се сърдя ако ме попитат казвам и показвам ТЕС ако ли не те си знаят:-)
Научих се да прощавам и да си прощавам...
Спрях да мразя света и не само , научих се на най-малките неща да се радвам и усмихвам:-)
Научих се да казвам ОБИЧАМ ТЕ на майка си след всеки телефонен разговор с нея, 1вия път като и го казах се разплака по телефона :-)
Бях 98кг. свалих над 10кг. и като ме питат каква диета спазвам аз казвам ям когато и каквото искам и зяпват:-)
Много мога да напиша още но е доста дълго и е ще Ви отегча:-)

И стигнах до този извод:
Живота е прекрасен стига да имаш очи да го видиш, винаги имаш повече от едно решение на проблема ,кое решение ще избереш зависи само от ТЕБ , но не забравяйте , че от настоящето се променя бъдещето , т.е. няма съдба,карма орисия ...:-) :D :D
Поздравления за всички пишещи много ме радва ,че ставаме все повече ако искайте ме сметнете за луд но когато чета някой пост как ТЕС е помогнал на някой да оправи един или няколко проблема и плача от радост :D
Последно промяна от Angel_K на 08 Юли 2016 06:47, променено общо 9 пъти.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Честита годишнина! Благодаря, че сподели!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Поздравления за успехите,много се радвам и се развълнувах също като теб.Ако смяташ,че има още за споделяне,знаеш че колкото повече толкова по добре,информацията помага на другите!
Приятно е,да се прочете подобно нещо!И аз се радвам,че все повече ставаме и вървим в правилната посока! :wink:
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Честито!

Все така да си! 8)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

Страхотно!Много се радвам на такива "песимисти", превърнали се в позитивни и щастливи хора :) :) Ще се радвам да споделиш как ги ТЕС-аш тези килограми, които си ги свалил? Това при мен е нещо, което засега не дава резултат, въпреки че пробвах с декларациите от едно клипче в ютюб, но пак не се получава особено :(
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И като се замислиш само,какво ти е коствало всичко това,една книга за 10лв,семинара и упоритостта и волята ти за промяната,постоянството също е важно за успеха,но то това важи и за много други неща в живота които иска да постигне човек,как да не ти е още по голямо удоволствието?А другите нека си трошат нервите,това си е техният избор!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

Здравей mary089,
Най-малко съм работил за КГ. чесно!
Покрай другите проблеми и КГ. се оправи :-)
Преди вечер към 22ч. ми се ядеше шоколад като луд , видя го и лудвах.
Зега да ми даваш може да искам може и не , просто не ми трябва а преди ...
Да не говорим ,че пиех 2ни кафета поне 3-4 пъти на ден , сега съм без кафе , не ми се пие просто....
Закусвам винаги сутрин , като със ставането пия голяма чаша вода и докато се оправя са минали 20-30мин. след което закусвам , обядвам 12-13ч. а вечеря не по-късно от 19-20ч. да не говорим .че имах един период (2-3м) в който не вечерях просто не ми се ядеше не съм си го поставял за цел.
И най-важното спирам да ям когато искам още и още и хоп след 5-10мин. неистовия глад да ометеш цялата чиния и да си сипеш и втора вече го няма.:-)
И най-важното яко вода през деня (над 3л. съм стигал) е повечко пишкаш ама няма лошо.;-)
Преди на работа не пиех вода , работя на PC просто не се сещах , сега имам бутилка с вода винаги пред мен и без да налагам воля , посягам и пия от нея...
Повечето хора гладуват през деня и вечер се наяждат все едно свършва света. Аз бях от тях вечер бях като прахосмукачка RAINBOW:-)
Това е моя хранителен режим
Просто се ОБИЧАМ! :wink:
Най-важното е да се ОБИЧАШ, и да ОБИЧАШ тялото си!
Виж все пак това
http://www.youtube.com/watch?v=Nq4S8DhK ... re=related
Последно промяна от Angel_K на 07 Май 2011 10:55, променено общо 1 път.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Няма да е излишна малко яснота по клипа,не всеки може да си преведе и разбере за какво става въпрос,помагайте който е наясно с англ.!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Мери,аз работя з а кг. почти 2м.и съм смъкнала близо 10кг.Скоро се бях поотчаяла защото на кантара показваше понижение,а аз си се виждах все толкова дебела.Понеже тия дни имам поводи да си накупя малко тоалети и поизрових от гардероба някой стари порцалки и хоп ами влязох в панталон който на не могех да го закопчая защото на ципа ми зяпаше една педя празно.Облякох пола ми че корема ми е на половина и като се поизправя понеже ми е изтумбена стойката и той почти изчезва.И при теб ще се видят резултати ,споко. :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Поздравления, Angel_K! Много се радвам за постиженията ти, вдъхновяваща, окуражаваща и утвърждаваща една година! Дай Боже още много и всекиму!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

fif42 , аз нямам кантар вкъщи:-)
Съдя по дрехите и колана , трябва още 2 дупки да му пробивам скоро ще ме е опасал двойно ...
Тия дни като стана по-топло и извадих летните дънки и се ужасих , всичко ми стои като на закачалка , направо не мога да повярвам , че съм бил толкова пълен:-)
Хора дето не ме бяха виждали 3м. оня ден ме видяха и жената ахна "Казвай бързо на каква диета си ,че идва лято...направо си се стопил за 3м"
Пак повтарям , за тегло не съм правил специален ТЕС, научих се да обичам тялото си и то ми се отблагодарява .
Тия дни ще съм на зъболекар за зъбен камък и преглед (на 4м го правя) предния път зъболекрката се учуди и каза перфектен си да се видим април-май та ще видим.
Ключа е в главата :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Още едно клипче:
http://www.youtube.com/watch?v=lDABIwR9 ... re=related

За съжаление не съм перфектен в превода за да Ви го преведа.
Ако някой има желание да преведе и ми го даде набрано на текст , ще имам грижата да им сложа субтитри на клипчетата.
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

честито :) аз мога да помогна с превод на клипчетата.. ако не е спешно, че не знам дали ще успя бързо ;)
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Поздравления за успеха!! Всичко това само с ТЕС ли е постигнато?? Без никакви други техники?
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Siska написа:честито :) аз мога да помогна с превод на клипчетата.. ако не е спешно, че не знам дали ще успя бързо ;)
Благодаря много Siska!
Не е спешно нека започнем и ще видим как ще върви , защото и на мен ми трябва време да прочета как се вкарват субтитрите ;-)
Преведи когато можеш едно за начало!
Трябва ми набрано като текст, не ми трябва да си играеш големина , шрифт...
Драсни ми тук или на лични когато си готова!
Предварително благодаря!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор