ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D Сега ще вземе да излезе, че си правила ЕТ, без да подозираш, че го можеш! :lol: :lol: :lol:
Добрее, продължавай да подреждаш на опашката с надпис ИЗХОД! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

АААА нееее много време се мъчих с това ЕТ,но явно не съм осъзнавала,че ми се получава или съм очаквала друго усещане.И то се мъчих защото при прочитането за първи път на тази техника още тогава нещата се получаваха но аз се спрях от шубе :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42,това шубе не си ли го теснала вече? :D
Страхът си е чувство което според мен е в основата на много наши проблеми,заболявания и трябва да се чисти,но всеки сам си избира и решава дали да го премахне или да си го отглежда и носи със себе си.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,чистя всеки страх за който се сетя :D Ма то като капката на мъчението :D ,колкото повече чистя,толкова повече излиза за чистене :D Все някога ще напиша,че съм пей сърце :lol:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Имам питане,колко дълго като време може да се прави ТЕС и колко дълго ПРОКСИ като време?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Няма ограничения, води се по вътрешното си усещане.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса благодаря ти. :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Какво значи някой да ти влияе на подсъзнателно ниво?Магия или др влияние? :oops:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

fif42
Какво значи някой да ти влияе на подсъзнателно ниво?Магия или др влияние?
Означава, че "някога", нещо те е впечатлило(емоция) и на подсъзнателно ниво в теб е запечатано под бутончето Х. Появява се нещо/някой в "сега" и волно или неволно натиска бутончето Х и ти реагираш несъзнателно, но съзнателно отчиташ реакция, която не разбираш от къде се е взела, защо...
Техниките(психо-енергийните) се явяват декодер на съдържанието(емоция) под бутончето Х, и трансформатори на съдържанието(емоцията) под Х. След изчистване на съдържанието(емоцията) под бутончето Х, когато пак се появи някой/нещо, понеже вече няма съдържание(емоция) и бутончето не сработва, т.е. ти не реагираш подсъзнателно, а съзнателно по избор, ако решиш да реагираш.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса :D Обимам те :D на съзнателно ниво :D От доста време се чистя от бутончетоХХХЛ на съзнателно ниво :D Виждам светлина в тунела :D и ме забулва черен воал и продължавам да чистя и пак светлина и пак воал и пак чистя :D и ще му мамата на воала с розовия пламък на любовта и много ТЕЕЕЕЕЕЕЕССССС :D на всички нива :D И МУ МАМАТА НА ВСИЧКИ НИВА С МНОГО ТЕС И СЕ ПОЛУЧАВА ДА ЗНАЙШ :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D ... не забравяй и таткото!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Тамън взех да разтърсвам перушината от някой задушаващи емоции и рекох да поработя по оредяването на косата :D
Впр.че ме е ужасно страх ,че оплешивявам аз....и се изчиствам от страха и избирам косата ми да възвърне гъстотата си на разредените участъци.Правилна ли ми е декларацията :oops: Абе срам ме е че питам ама май на другите ми е по-лесно да правя декларации :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Определено сама се справяш доста добре,но май ти е хубаво да ти помага някой друг от време на време,в което няма нищо лошо разбира се:)!Ако не си уверена и вярваш,че сама можеш да се справиш с проблема те съветвам да поработиш върху това.
Успех от мен!
P.S.И умната,да не се окаже светлината в тунела насрещния влак! :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гената,като видях че си ми отговорил ,без да съм те прочела и ми мина през ума,че си ми написъл нещо то сорта за несигурността в себе си в мен де.Ма как ти прочетох мислата а :D .Лек ден от мен :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето,сама явно се усещаш къде трябва да работиш и наблягаш:)
Лек и от мен! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор