Страница 21 от 22

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 27 Дек 2013 21:13
от Alisa
Добре, но ти защо толкова драпаш да й решаваш проблемите /изключи обичайните отговори, моля!/ т.е. да й живееш нейния живот, да й отнемаш нейната отговорност тя да прави със себе си каквото тя прави!?
Въобще ТЕСала ли си себе си за отношението си към нейното положение?
Какво ще стане с теб ако нищо не направиш за нея?

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 27 Дек 2013 21:20
от Alisa
Точките свързани с телесните течности са точно тази в началото на веждата и тази на ключицата. Би следвало, ако тупкаш тях с идея за сваляне на кръвно, да ги употребиш. Плюс точката под окото против страха от висотите на кръвното. Друго сега не се сещам.

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 27 Дек 2013 21:23
от fif42
Аз се млъскам също иначе как щях да издържа :lol: най-вече за страха си от найното състояние.Не се оставям на произвола :lol: Работя вържу себе си доста често когато имам вреве.

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 27 Дек 2013 21:25
от fif42
Алиса,благодаря ти :D

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 27 Дек 2013 22:15
от Alisa
Да развием въпроса- защо ти е да издържиш, какво ще се случи, ако не издържиш?

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 28 Дек 2013 09:09
от fif42
Ще ти отговоря така--На предишните й здравословни проблеми с влизания в болницата,аз не бях на себе си от притеснения,страхове,ужаси че ще умира и т.н. и транквиланти от моя страна.Сега на последното и влизане вече мислех така----Каквото трябва да стане то ще стане със или без мойте страхове ,ужаси ,безсилие и т.н.майка ми е дошла на тази земя с някаква мисия тя е приключила и това е нейното желание да си отива.Преди всяко отиване в болница за мен беше нещо ужасно,сега отивах ,почти с лекота ако изопщо може така да се каже.Отиването там вклйчваше хранене с лъжичка,бърсане на дупе/без никаква следа от потрес,отвращение ,погнуса или каквото там дойде свързано с това/За това ти отговорих,че иначе нямаши да издържа.Да продължим да развиваме въпроса.Най-накрая когато видя ,че е безсилна и опря до мен взе да се сеща че има дъщеря а не само син.По този въпрос почти нямам негативни емоции вече или по точно почти не се сещам че съм била винаги пренебрегвана.Последните три годни бяха голямо изпитание за мен и за семейството ми.Оказа се че само аз имах смелостта да изразя мнение относно барака на брат ми с въпросната му жена,вввсички други си затваряха очите.Оказа се че тя е с психични проблеми които лекува с обилно количество алкохол,има страх от чистото,светлина,тя живее само в тъмната част на денонощието,асоциялна е и мога още много неща да изброя.Всичко това аз видях преди брака му ,обърнах внимание,но никой на мен не обърна такова.Ще отбележа че и тук бях накълвана по повод моя негатив за тази сватба,нямам проблем с това.Та най-накрая след като тя си отиде от нашия живот и най-накрая слет толкова време сме почти като идялно семейство ми се иска майка ми да поживее още и да се порадваме на един по-добър живот.Състоянието в което е майка ми е плод на самата нея и на негативните емоции с които е препълнена.Може би искам да и покажа че има и друг живот.Може още много да се изпише по тоя въпрос,но предпочитам да ---БЛАГОДАРЯ НА СЕБЕ СИ ЧЕ НАМЕРИХ ИВАН,БЛАГОДАРЯ НА ИВАН,АЛИСА И ВСИЧКИ КОИТО СТЕ МИ ПОМОГНАЛИ

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 28 Дек 2013 11:37
от ivangp
Не знам за точка, която сваля кръвно налягане, нито такава която го вдига. Тази на върха на главата го регулира, както и всички останали. Високо кръвно идва от стягане на мускулатурата на кръвоносните съдове, което идва от стрес. Махаш стреса, цялото тяло се отпуска, включително кръвоносните съдове.

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 28 Дек 2013 19:26
от Alisa
Може би искам да и покажа че има и друг живот
Не пиши ако не искаш по въпроса, ама има зор в теб...така го усещам. Искаш да компенсираш пропуснатото, да изживееш някъкъв твой идеал, понеже преди не се е случило...Къде е настоящето ти?

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 29 Дек 2013 08:58
от fif42
Иска ми се вместо да гълта шепи с лекарства,да поживее в малко по -добро здравословно състояние.Тя в момента е като удървена от това ,че разбират ,че с бащами се усраха като родители както спрямо мен така и навредиха н а брат ми с прекалената си отзивчивост.Всъщност на мен като се замисля ми помогнаха,аз работя въху себе си и емоциите си.За това за което говоря вече мислй че нямам негативни емоции,това са просто спомени или поне така си мисля.Не мисля ,че има начин да се компенсират 50гд,но ми се иска занапред да поживеем значително по-спокойно и весело.Смятам ,чее съм смъкнала много от негативните си емоции,значително ми се повиши самочувствието,мога да казвам НЕ и да го отстоявам.Ето това ми е настоящето :D Е искаше ми се отпуската да съм в чужбина,но не мога да я оставя да сплита краци в къщи и аз да съм пей сърце някъде,тука каквото и да тесам,трябва да съм си в къщи.Ето това също ми е настояще.Вече ми се се казва МОЛЯ и БЛАГОДАРЯ ТИ.Явно вече не съм даденост а съм личност,която забелязват--това също ми е настояще,което ми отне,ами февруари ще станат 3г работа с ТЕС и др.Абе аз какво се оплаквам ,направо съм си пей сърце :lol: Ама работата продължава :wink: И идва ред пак на благодарностите--БЛАГОДАРЯ НА СЕБЕ СИ И НА ВСИЧКИ ВАС ОБИЧАМ ВИИИИИИИИ :D

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 29 Дек 2013 09:24
от fif42
Всъщност като се замисля след изчистването ми на очакването да се сетят ,че имат и дъщеря и да погледнат малко по-далеч от сина си,нещата се заподреждаха.Просто се опитвам да няма съпротива към всичко което ме дразни да кажем,това също ми е настояще.

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 29 Дек 2013 09:39
от fif42
Там където написах --няма как 50гд да се компенсират.Мислейки по въпроса ,открих страх,че ако забравя,може би пак да позволя на някой да ми рипа ситна ръченица на главата :lol: Всъщност тази емоция не я усещам като баш страх,може би изострено внимание да не ми се случи.В смисъл не като паника,просто като ,предупреждение.Което си е страх от повторни грешки :lol: Което си е за изтесване или изтестване или както ми идва в последно време няколко техники една след друга :D

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 30 Дек 2013 22:38
от Alisa
fif42 написа:Иска ми се вместо да гълта шепи с лекарства,да поживее в малко по -добро здравословно състояние.Тя в момента е като удървена от това ,че разбират ,че с бащами се усраха като родители както спрямо мен така и навредиха н а брат ми с прекалената си отзивчивост.Всъщност на мен като се замисля ми помогнаха,аз работя въху себе си и емоциите си.За това за което говоря вече мислй че нямам негативни емоции,това са просто спомени или поне така си мисля.Не мисля ,че има начин да се компенсират 50гд,но ми се иска занапред да поживеем значително по-спокойно и весело.Смятам ,чее съм смъкнала много от негативните си емоции,значително ми се повиши самочувствието,мога да казвам НЕ и да го отстоявам.Ето това ми е настоящето :D Е искаше ми се отпуската да съм в чужбина,но не мога да я оставя да сплита краци в къщи и аз да съм пей сърце някъде,тука каквото и да тесам,трябва да съм си в къщи.Ето това също ми е настояще.Вече ми се се казва МОЛЯ и БЛАГОДАРЯ ТИ.Явно вече не съм даденост а съм личност,която забелязват--това също ми е настояще,което ми отне,ами февруари ще станат 3г работа с ТЕС и др.Абе аз какво се оплаквам ,направо съм си пей сърце :lol: Ама работата продължава :wink: И идва ред пак на благодарностите--БЛАГОДАРЯ НА СЕБЕ СИ И НА ВСИЧКИ ВАС ОБИЧАМ ВИИИИИИИИ :D
Ето ти теми за тесане, да не скучаеш бидейки там, където де факто си.
:wink:

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 31 Дек 2013 10:35
от fif42
:wink:

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 26 Яну 2014 16:12
от fif42
Вчера Лъки64 ми разказа за тест,който е правила преди години.Рисуваш с разнацветни моливи каквото ти дойде на ум-пеперуди,облачета и т.н.Вечерта нещо не можех да заспя и мислено рисувах,пеперуди ,облаци ,кръгчета ,цветенца иразни линийки,предимно в жълто и оранжево,и малко в червено,като си мислех--ихааа колко съм светла,направо грейнала.ХАХАХА.Жълта зона - отегчение, досада,песимизъм,объркване,възбудено/раздразнено състояние,нетърпение/ливост.Тука открих досада,песимизъм,раздразнение.Оранжева зона - разочарование, съмнение,упрек,обезкуражаване,тъга/натъжаване.От тука--съмнение,обезкуражаване,тъга.Червена зона - яд,ярост,отмъщение,омраза.Мойте са яд и ярост.[03:43:16] doramor1: Brown
Jealousy Insecurity Guilt Unworthiness Жълта зона -Ревност,несигурност,Вина,недостоен, незаслужаващ.От кафявия-несигурност.А аз си мислех,че тези емоции съм ги шутирала в дупаринката веднъж завинаги.Даже усещането ми е че съм се набила в такава нула,че даже и позитивните емоции не мога да ги изживея като такива ,а си казвах става каквото трябва.Първоначално ми мина през ума,че толкова тес съм ударила до сега и все едно нищо не съм направила,ама и това нее истина,защото знам какво съм смъкнала от себе си до сега.Теслата и на работааааа :D

Re: ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Публикувано на: 02 Фев 2014 13:14
от fif42
Тесайки раздразнението си към една личност,не помня как стигнах за много кратко до детските си години за тогавашно раздразнение.Отказах да стоя дълго в миналото за да разкарам сегашната емоция,но въпреки всички нещо ме дърпаше на зад и най-неочаквано за мен и много в страни от темата ми се върна спомен в който ми се купуват дрехи и обувки с два номара по големи ,нооооо надетето му се иска да получава по-често подаръци и за да стане това се напъва да изпълни дрехите,което си е заложена програма за надебеляване.Тесах за премахване на програмата заложена в детството,но нещо ми беше не на място.докато се сетих да поработя с нуждата,пък да видим какво ще стане с килцата милите ми те,като разкарам нужди и програми :D