Всекидневно прилошаване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Еми тогава каква е разликата на стандартния тес и това да тес-аш ПО-тата?
Няма душичке , няма , няма никаква РАЗЛИКА. Още малко и ще ти сканирам книгата и ще ти я пусна. Хайде отпусни душата и почвай тес на воля, викай , крещи, цепи дърва, прави каквото ти дойде пък да видим кой ще те спре.
поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

nikimm написа:
Еми тогава каква е разликата на стандартния тес и това да тес-аш ПО-тата?
Няма душичке , няма , няма никаква РАЗЛИКА. Още малко и ще ти сканирам книгата и ще ти я пусна. Хайде отпусни душата и почвай тес на воля, викай , крещи, цепи дърва, прави каквото ти дойде пък да видим кой ще те спре.
поздрави

:))) почвам якоооо, пък да видим тогава кой ще победи, гаденето или АЗ:)))
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Чудя се след колко време тес-ане само на тъпото, гадно, шибано гадене и прилошаване ще усетя ефекта и ще дойде момента, в който да не го усещам вече, и да съм си здрава и щастлива както преди 3 год.?
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Веднъж на една емоция не ми мръдна от 9 доста времи и аз си направих така декларазията.
Впр,че ми е на 9 еди си какво ,аз...изчиства еди си какво дето ми е на 9
след това на8 и т.н. :D
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Ей сега преди 30 мин. си направих здрав тес-а за гадене и за буцата в гърлото, която имам и ......буцата като че ли се махна, не я усещам вече, обаче гаденето ми се засили сега в момента....и ми е толкова кофти, че не ми се тес-а:(((
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

браво за буцата и гаденето ще я последва,да не би да свързваш това гадене с бременноста си :D
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Чудя се след колко време тес-ане само на тъпото, гадно, шибано гадене и прилошаване ще усетя ефекта и ще дойде момента, в който да не го усещам вече, и да съм си здрава и щастлива както преди 3 год.?
Чуди се колкото си искаш. Щом ти помага :!: .
Нетърпение, неприемане и т.н. - както се казва в ТЕС това са ПО. Ти все повече и повече се опъваш на проблема. Проблемът не е "самия проблем", а опъването ти. Направи така с ТЕС, че въпреки че имаш този проблем, на теб да не ти пука. Много е вероятно тогава и проблемът вече да го няма. Храниш проблема си с вниманието си, с което се и идентифицираш. Иван преди време беше дал един хубав пример. Ако ти отрежат ръката или крака какво ще стане с теб. Пак ще те има. Искам да ти кажа , че се идентифицирзш с тялото си. Нормално е донякъде. Не виждам да ти стиска да поемеш отговорността и вместо да тесаш всички мисли ти си се жалваш пред себе си. Ако трябва ще тесаш всички свои мисли, а когато нямаш такива тесай по-та. Прави това по цял ден, все някога ще спре "нещото дето те мъчи". Прави тес ако трябва по 1000 пъти на ден и всеки ден. Всичко друго са само приказки. Не ти харесва мисълта - тес, обезпокоява те мисълта - тес, харесва ти ама не съвсем - тес, радва те ама има нещо, което не ти е достатъчно - тес и така до безкрай.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

впр,че ми се гади ,ама ужасно много да ми се гади,дори никога да не спре да ми се гади ,аз.....НФ ужасно много ми се гади
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

maiamito написа:Ей сега преди 30 мин. си направих здрав тес-а за гадене и за буцата в гърлото, която имам и ......буцата като че ли се махна, не я усещам вече, обаче гаденето ми се засили сега в момента....и ми е толкова кофти, че не ми се тес-а:(((
Това,че се засилва нещо не е причина да спираш и да се притесняваш,приеми че така се получава когато си на прав път или се получава обрат в състоянието ти и отиваш към подобрение.
Думи с корен страх и ужас според мен и не само до колкото съм чувал и от Оги-Диетелог не е желателно да употребяваме!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

fif42 написа:браво за буцата и гаденето ще я последва,да не би да свързваш това гадене с бременноста си :D
Ами не да ти кажа. През бременността не ми се е гадило почти, само около 2 месеца и то сутрин, после цял ден си бях супер:))
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Чуди се колкото си искаш. Щом ти помага :!: .
Нетърпение, неприемане и т.н. - както се казва в ТЕС това са ПО. Ти все повече и повече се опъваш на проблема. Проблемът не е "самия проблем", а опъването ти. Направи така с ТЕС, че въпреки че имаш този проблем, на теб да не ти пука. Много е вероятно тогава и проблемът вече да го няма. Храниш проблема си с вниманието си, с което се и идентифицираш.
Че го храня, храня го и то много, защото непрекъснато го мисля и това още повече ме мъчи, аз ако мога да спра да го мисля...много по лесно ще ми е, но кажете ми как мили хора, как да спра да мисля за това и всичко него да съобразявам.....то това е всъщност кошмара при нашето състояние, непрекъснатия срах и непрекъснатото мислене ,кога, къде и ....ще ти стане пак лошо, като получиш някой симптом се започва, ето край....умирам.....ще припадна, ще получа удар.....и разни такива.
maiamito
Участник
Мнения: 82
Регистриран на: 28 Дек 2011 14:16

Мнение от maiamito »

Чуди се колкото си искаш. Щом ти помага :!: .
Нетърпение, неприемане и т.н. - както се казва в ТЕС това са ПО. Ти все повече и повече се опъваш на проблема. Проблемът не е "самия проблем", а опъването ти. Направи така с ТЕС, че въпреки че имаш този проблем, на теб да не ти пука. Много е вероятно тогава и проблемът вече да го няма. Храниш проблема си с вниманието си, с което се и идентифицираш.
Че го храня, храня го и то много, защото непрекъснато го мисля и това още повече ме мъчи, аз ако мога да спра да го мисля...много по лесно ще ми е, но кажете ми как мили хора, как да спра да мисля за това и всичко него да съобразявам.....то това е всъщност кошмара при нашето състояние, непрекъснатия срах и непрекъснатото мислене ,кога, къде и ....ще ти стане пак лошо, като получиш някой симптом се започва, ето край....умирам.....ще припадна, ще получа удар.....и разни такива.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

чисти страха че ще паднеш ,припаднеш,получиш удар
впр,че иман непрекъснат страх ,че ще ми стане пак лошо,аз....и се изчиствам от страха и това шибано гадене :D
и така пробвай з а др неща дато си изброила
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

maiamito написа: Че го храня, храня го и то много, защото непрекъснато го мисля и това още повече ме мъчи, аз ако мога да спра да го мисля...много по лесно ще ми е, но кажете ми как мили хора, как да спра да мисля за това и всичко него да съобразявам.....то това е всъщност кошмара при нашето състояние, непрекъснатия срах и непрекъснатото мислене ,кога, къде и ....ще ти стане пак лошо, като получиш някой симптом се започва, ето край....умирам.....ще припадна, ще получа удар.....и разни такива.
Хайде една идея от мен,дори и аз сега правя ТЕС по този начин:
Въпреки,че мисълта за /уточняваш после какво си мислиш първо и какви чувства поражда в теб/аз........
Ето днес какво правих аз като пример:
Въпреки,че мисълта,че клиентите не са коректни и точни с плащанията поражда в мен чувство на яд и гняв,аз........

Пробвай за всяка мисъл по тази формула и кажи как е?При мен това работи и ги прилагам в нужда,затова го предлагам.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Нека всяко мое желание за контрол протича през мен
освобождавам духа си от емоционален плен
животът прекрасен е тъй без окови
в кръвта ми протичат енергии нови

Това го прочетох в една др тема и за др техника която е правил Ники,но ти пробвай да се тесаш с това :D
Публикувай отговор