MMS - Чудна минерална добавка

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

matro написа:От къде се взима този ММC?
От мен. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

при грип

Мнение от vladopetkov »

Ако имате гадна хрема, дето носа ви тече като чешмичка, осве пиене на ММС, може и да се шмърка през носа (по 3 капки ММС и Активатор е достатъчно). Леко щипка, ама спира хремата почти веднага. Ако ви е трудно да шмъркате, може и с капкомер.
Бъдете здрави! :)
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

книга на откривателя на ММС

Мнение от vladopetkov »

http://dox.abv.bg/files/dw?a=eda8ed34d4
От тук може да се изтегли цялата книга на откривателя на ММС в превод на български. Написана е интересно и увлекателно. Няма нищо общо с някоя полуразбираема "сухоежбина" и освен това няма претенции за наукоподобност. :)
Peppy
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 31 Май 2011 21:40
Местоположение: София

Мнение от Peppy »

Купих си ММС и Активатор.Не знам как да го давам на деца и възрастни.Четах във форума и се обърках.Някои казват ,че слагат 3 капки,но не видях за активатора как се ползва.Други -ММС и капки лимон...и т.н.
Моля Иван да каже как и по колко се дава на деца и възрастни.Ако има хрема- четах ,че се капят капки,но как и по колко.
Колко пъти на ден се прави процедурата?

Благодаря
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ММСа се активира като се капват еднакво количество капки ММС и Активатор в празна, чиста чаша с обем 200-250мл. и се изчаква 20 секунди. След което се долива чашата догоре с вода (не чешмяна, може минерална или дестилирана най-добре) и се изпива.

Ако не се третира сериозно заболяване, грип например, може да се Приема ММС не през час, както е описано на втора страница от тази тема, а три пъти на ден (Сутрин, Обед и Вечер).
Първия ден по една капка (ММС+Активатор) на прием, вторият по две, третият по 3 и т.н. до достигане на три пъти по 7 капки. След което тази доза се поддържа.

За хрема, след като е долята вода в чаша (200-250мл) със смесени 3 капки ММС и 3 капки Активатор (виж първият абзац горе!) се взима от чашата с капкомер и се капват в носа няколко капки от течността. Останалата в чашата течност (вода + Активиран ММС) се изпива.

Повече инфо и протоколи за различни заболявания на български тук: http://www.mmsbulgaria.com/
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Peppy
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 31 Май 2011 21:40
Местоположение: София

Мнение от Peppy »

Благодаря за обясненията за прием на ММС:)Докато чаках за отговор,на детето ,което сутринта се оплака от болки и зачервено гърло направих КС.Докато беше на училище и направих КС от разстояние.Сега гърлото и е съвсем леко зачервено и не я боли.
Благодаря ти Иване,че те има,че те познавам и, че ме научи и на тази техника.
:)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Както писах и преди всички странични/външни средства за лечение, като ММСа са само спомагателни и дават отсрочка във времето докато бъде решен проблема вътрешно.

При нерешаване на проблема вътрешно външните средства могат да бъдат използвани за поддържане на някакво сравнително добро здравословно състояние, но трябва да бъдат прилагани в поддържащи дози регулярно.

Така, че - Всяко зло за добро - направила си по-доброто като не си имала инфо за ММС. Викнала си неволята и в случая се е явила КС. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Току що прочетох в един имейл от Дйим Хъмбъл, че са докладвани 38 случая на излекуване на аутизъм с ММС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
Предния път когато почнах ММС го спрях поради това ,че не беше ММС , за мое и на един приятел щастие се оказа друга съставка, а именно Натриев ХлориД, макар да ни го бяха продали за Натриев ХлориТ както бяхме казали Т но ... :lol:
Започнах от 3 капки , леко гадене и лудо къркорене на корема.
На следващия ден пак 3 по-лека форма на горното.
4 пак същото , 5 пак но малко по-силно, докато вчера 6 и не получих доста силно гадене и разстройство 1 път вечерта 8)
Но споко който е чел книгата знае ,че е добър знак и няма нужда от притиснения. :idea:
Днес сутринта отново повторих дозата с 6 капки и отново разстройството и повдгигането , наблегнах яко на вода и се пооправих , т.е. изкарах деня на работа 8)
Забелязах и увеличено сърцебиене след 4 и 5 капка но и то отмина , вече го няма.
Днес препрочитайки книгата за 3ти път прочетох ,че сърцебиенето също не е за притиснение защото според Джим Хъмбъл сърцебиенето е от избиването на бактерий които са се загнездили по сърдечните клапи :idea:

Сега взех 3 капки и чакам.:roll:
Определено мисля ,че ще започна ПРОТОКОЛ 1000.
Но се чудя дали да не започна протокола за зъбите и устата , след което да отида на стоматолог да констатира има ли ефект?!
Макар за себе си да усещам ,че имах повишена чувствителност на един зъб, та след като започнах ММС , аз си жабурих устата за 2-3 секунди и тогава след това гълтах.
Зъбите ми сякаш задържат по малко плака или поне така го чуствам с език и на огледалото.
Някой друг да е изпитал подобни "оплаквания"?! :?:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Здравейте,
5 капки или 6 , ми докарват разстройство и гадене :?: :!:
А с 3 или 4 съм ОК.
През целия ден имам някаъв метален вкус в устата, но онзи ден ми светна ,че това може да е от сребърната вода която пия периодично от година , защото ММС окислява сребърните йони и организма ги изхвърля.
Поне това си спомням ,че съм чел някъде.
Та въпроса ми е , възможно ли е от многото сребърни йони в мен да не мога да мина 5 капки ?!
Някакви идей ?:roll:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от dejavu »

ivangp написа: И вие можете да прочетете повече за него в интернет. Просто пишете "натриев хлорит" в Гугъл и четете.
Извинете ме, ако бъркам, но в химията няма понятие хлориТ. Има хлориД и хлорАт. Като и двете са съединения на хлора (Cl). Натриев хлорид е обикновена готварска сол. Бихте ли ми обяснили с какво тази "добавка" се различава от нея?
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: MMS - Чудна минерална добавка

Мнение от Angel_K »

dejavu написа:
ivangp написа: И вие можете да прочетете повече за него в интернет. Просто пишете "натриев хлорит" в Гугъл и четете.
Извинете ме, ако бъркам, но в химията няма понятие хлориТ. Има хлориД и хлорАт. Като и двете са съединения на хлора (Cl). Натриев хлорид е обикновена готварска сол. Бихте ли ми обяснили с какво тази "добавка" се различава от нея?
Има има ХлориТ доста химически фирми от които го търсех спореха като теб.
Мога да ти го снимам дори.
И ти гарантирам ,че като го близнеш не е сол , защото и това направих :lol:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Angel_K написа: Та въпроса ми е , възможно ли е от многото сребърни йони в мен да не мога да мина 5 капки ?!
Някакви идей ?:roll:
Възможно е, има един начин да се разбере. Спри приема на сребро за месец и опитвай да увеличаваш ММСа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ачо, понеже разбрах, че имаш Натриев хлорит, ето ти още една идея. Приемай директно натриевия хлорит разтворен във вода. Той влиза в реакция със солната киселина в стомаха и се получава ММС в стомаха. Не е нужно да го разреждаш и активираш.
При реакцията на 28% разтвор на натриев хлорит с 6% солна киселина (приблизително такава е концентрацията в стомаха) се образува 4 пъти повече ММС отколкото при реакция с лимонена киселина. Т.е. за едно и също количество ММС, получаваш 4 пъти повече краен продукт (CDS - газ, който всъщност се превръща в организма в хипохлориста киселина, която пък, от своя страна, избива бактериите, според Джим Хъмбъл). Така , че ако искаш да пробваш, започни пак с една капка и увеличавай полека капките.

Това е прочетено във форум за ММС, не е пробвано лично от мен. Така, че не гарантирам за резултата. От химия не разбирам. Но химиците във въпросния форум не спореха по въпроса.


Чакам с нетърпение резултата от експеримента ти с ПАРКИНСОН.
Ако излекуваш човека за 3 седмици, това ще си е събитие.

Аз лично не вярвам, че бактериите и вирусите причиняват заболяванията. Но това си е мое виждане.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

:-)

Мнение от Angel_K »

Благодаря за ИДЕЯТА !
Ще опитам и ще ти кажа.
Сребърната Вода , я спрях като почнах ММС.
Но 2-3 дни като вземах ММС , въпреки ,че съм я спял имах металния вкус , и след това изчезна.:-)
Идеята ти е прекрасна , ще ти кажа защо ако не го знеш де, защото няма да го има силния мирис на активирания ММС. ;-)
Вчера дадох ММС на една приятелка която от близо 1,5 -2м има нещо като афти в устата и езика , с мазила и лекарства до никъде.
От снощи си мие устата с ММС и днес се чухме , каза , че са почнали да намаляват тези образувания по езика и.
Държим връзка и ще споделя в края на седмицата какво се е случило.
За Паркинсон-а доста четох и вързах няколко случки с роднини , Паркинсон , Деменция , и сега майка ми Тремор.
Т.е. треперят и изтръпват крайниците , а като ходи имала чуството ,че стъпва върху мехури...
Не вярвам в случайните неща и затова помолих майка ми да опитаме и учудващо тя каза ДОБРЕ.
Дигнала е ръце от традиционната медицина и от техните лекарства.
И като се има предвид ,че не вярва в Бог , и е кумунист който е вярвал в БГ здравеопазване си е чудо ,че каза ДА.
Не знам дали ще успея за три седмици , защото тя има и язва.
И ще трябва внимателно да действам с ММС-а.
Но съм намислил да водя дневник и чак след това да споделям ;-)
Относно това , че не вярваш във вируси и бактерий , оня ден след като четох , че след REMOTE РК пак имаш болки се замислих точно за това , че може да са бактерий!
Но това е само идея моя :-)
Не ти пречи да отидеш на Биорезонанс и да видиш ей так заради идеята.
Вярвам в простите неща и затова и съм влюбен в ТЕС , а сега и в РК;-)
ММС също е просто нещо според мен.
Ето 2 пресни случая от Фейсбук:
"Джабуркам се втори ден с ММС....днес по време на джабуркането усещам как късчета зъбен камък се мотаят между езика и зъбите ми......:)"
и
"Да лекува ама колко ще лекува си викам?Снощи моя малкия(13 г) имаше зверска кашлица,болки и зачервено гърло.Викам му искаш ли една капка ММС?.................На сутринта нищо му няма....викам бреййййййййййййй"
И един пример от мен.
Сина ми е хремав и кашля 2ра седмица , според майка му(бившата ми) се "чистел".
Та днес сефте направих в хлебопекарната мекици и понеже останаха а знам ,че той обича , се обадих , оказа се че не закусвал:-)
Отидох да ги занеса и седнах при сина си докато закусва.
За няма и 1ч. се закащля 3-4 пъти влажна кашлица , а той не изхрачва не иска и не иска.
Бях дал на БАБА му ММС за зъбите и артирит но още не го била почнала.
Та дадох на малкия 2 капки активиран ММС сутринта към 10ч.
Тази вечер в 19ч. и нещо се чух и ми казаха , че не е кашлял от сутринта но това ми го каза майка му , за която е нормална да си кашля , зашото се "чистел".
Утре ще имам по истиско инфо от БАБАта.
Но наистина се надявам ММС да е помогнал...ако ще и случайно.
Защото малкия го пи , след като му обясних ,че лекува много болести но не всички.Попита ме какъв вкус има , аз казах леко кисел.
Искам да опитам и готово.
Нито съм го насилвал нито нищо.
Кой знае може да си е внушил , че ще спре да кашля от това Чудно лекарство:-)
Затова и не ми харесват идейте на Гената , приеми го:-)
Защото ги няма малките чудеса:-)
А това са най-близките ми хора:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор